13:25 2020 Kovo 31
Tiesioginis eteris
 • USD1.1034
 • RUB88.1385
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (694)

  Grybauskaitei viešai sukritikavus sveikatos apsaugos ministro veiksmus kovoje su kornavirusu Giedrius Surplys padėkojo prezidentei už pagalbą, tačiau rekomendavo kiekvienam dirbti savo darbą

  VILNIUS, kovo 24 — Sputnik. Visuomenės informavimo grupės (VIG) dėl koronaviruso vadovas Giedrius Surplys pakomentavo vakarykščius prezidentės Dalios Grybauskaitės pasisakymus apie tai, kaip valdžia tvarkosi su koronaviruso epidemijos valdymu.

  Surplys primena, jog dabartinė situacija yra ypatinga ir nenumatyta, todėl reikia sutelkti jėgas ir kartu kovoti su pasekmėmis. VIG vadovas pabrėžia Grybauskaitės, kuri prisijungė prie COVID-19 fondo, dalyvavimo svarbą, tačiau atkreipia dėmesį į būtinybę šiuo metu kiekvienam daryti savo darbą.

  "Atliktume jį geriausiai, kaip tik galime. O iš savo kompetencijos ribų išeitume tik tada, kai tai būtina. Idealiu atveju, — ir pasitarę su kolegomis. Jeigu kas nors šiomis dienomis skiria laiko politikavimui, kviečiu tą laiką geriau nukreipti dar vieno rėmėjo suradimui, savanorystei, būtiniausių prekių paieškoms, žmonių informavimui..." — savo Facebook parašė Surplys.

  Jis dar kartą priminė, jog nėra jokio sprendimo dėl valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo pakeitimų.

  "Yra tik Premjero noras padėti Sveikatos apsaugos ministrui su logistika, finansais, karantino sąlygų priežiūra ir t.t., kad Aurelijus Veryga galėtų nukreipti visas savo jėgas į sveikatos apsaugos sistemos darbą. Ten dabar reikia daugiausiai pastangų ir pagalbos. COVID-19 suvaldyme antpečiai nueina į antrą planą", — apibendrina Surplys.

  Grybauskaitė davė interviu, kuriame nepagailėjo kritikos Verygos veiksmams kovoje su koronavirusu.

  Buvusi prezidentė tvirtino, kad situacijos valdymą į savo rankas dar sekmadienį perėmė premjeras Saulius Skvernelis, o Veryga primena "gyvūną, kuris tik moka prieštarauti, neigti, neleisti ir neduoti".

  Pats Veryga, paprašytas pakomentuoti Grybauskitė žodžius, sakė, jog situacija yra valdoma, o "labiausiai šiuo metu nevaldomas liežuvis ir tai kelia mums labai daug įvairiausių problemų".

  Koronavirusas Europos šalyse
  © Sputnik /
  Koronavirusas Europos šalyse
  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (694)

  Dar šia tema

  Politologas: COVID-19 fone Grybauskaitė turi šansą grįžti į politiką
  Grybauskaitė vadovauja COVID-19 pasekmių mažinimo fondo tarybai
  Tegai:
  karantinas, COVID-19, koronavirusas, Aurelijus Veryga, Giedrius Surplys, Dalia Grybauskaitė

  Svarbiausios temos