20:20 2020 Liepos 16
Tiesioginis eteris
 • USD1.1414
 • RUB81.1888
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2221)

  Vokietijos kanclerės manymu, pagrindinis įrankis, kuris iš tikrųjų sukurtas krizinių laikotarpių atvejui, yra Europos stabilumo mechanizmas

  VILNIUS, kovo 27 — Sputnik. Europos stabilumo mechanizmas (ESM) Vokietijai tebėra pagrindinis teikiant pagalbą Europos valstybėms koronaviruso pandemijos metu, pareiškė Vokietijos kanclerė Angela Merkel per vaizdo konferenciją komentuodama G20 valstybių lyderių derybų rezultatus.

  Neįprastą spaudos konferencijos formatą tiesiogiai transliavo televizijos kanalas "N24". Šiuo metu Merkel laikosi saviizoliacijos režimo po kontakto su koronavirusu infekuotu gydytoju. Ji dalyvavo G20 lyderių vaizdo pokalbiuose, taip pat ES šalių valstybių ir vyriausybių vadovų vaizdo konferencijoje iš namų.

  "Man ESM yra pagrindinis įrankis, kuris iš tikrųjų sukurtas krizinių laikotarpių atvejui. Bet mes nesigilinome į detales. Tai yra finansų ministrų klausimas", — pasakė Merkel.

  COVID-19

  Kovo 11 dieną Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė naujos koronavirusinės infekcijos COVID-19 protrūkį pandemija. Naujausiais PSO duomenimis, pasaulyje jau yra užsikrėtę daugiau kaip 460 tūkst. žmonių, mirė daugiau kaip 20 tūkst.

  Koronavirusas Europos šalyse
  © Sputnik /
  Koronavirusas Europos šalyse
  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2221)

  Dar šia tema

  Bundestage pareikšta, kad Amerika "okupavo" Vokietiją
  JAV užėmė pirmąją vietą pasaulyje pagal koronaviruso atvejų skaičių
  Nausėda teigė, kad ES ryžtas reikalingas dabar
  Makronas pareiškė, kad COVID-19 kelia grėsmę ES ir Šengeno egzistavimui
  Tegai:
  ES, Europa, Angela Merkel, COVID-19, koronavirusas

  Svarbiausios temos