02:33 2020 Gegužės 26
Tiesioginis eteris
 • USD1.0910
 • RUB78.2874
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (1818)

  Jungtinių Valstijų ir Rusijos vadovai informavo vienas kitą apie priemones, kurių imasi kovai su pandemija

  VILNIUS, kovo 31 — Sputnik. Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas ir JAV prezidentas Donaldas Trampas aptarė situaciją su koronavirusu, praneša Kremliaus spaudos tarnyba.

  Šalių vadovai ilgai kalbėjo telefonu apie situaciją su pandemija ir išreiškė susirūpinimą dėl to, kas vyksta. Be to, prezidentai informavo vienas kitą apie kovos su koronavirusu Rusijoje ir JAV priemones.

  Abiejų šalių vadovai pasidalino nuomonėmis apie naftos rinkos būklę ir susitarė dėl Rusijos ir Amerikos konsultacijų šia tema.

  Taip pat Putinas ir Trampas susitarė tęsti asmeninius kontaktus.

  Bendras pacientų, sergančių COVID-19, skaičius Rusijoje pasiekė 1836, 1226 atvejų nustatyta Maskvoje, 64 pasveiko. Visuose Rusijos regionuose galioja padidintos parengties režimas: savaitė nuo kovo 28 iki balandžio 5 dienos buvo paskelbta nedarbo. Valdžia ragino gyventojus likti namuose arba praleisti savaitgalį vasarnamyje.

  Kovo 11 dieną PSO paskelbė COVID-19 pandemiją. Pirmieji šios ligos atvejai buvo užregistruoti Kinijoje, Uhane, praėjusių metų pabaigoje. Koronavirusas išplito 204 šalyse. PSO duomenimis, užsikrėtė daugiau nei 697 tūkst. žmonių, mirė daugiau nei 33 tūkst.

  Naujasis koronavirusas: geografija, simptomai ir prevencija
  © Sputnik /
  Naujasis koronavirusas: geografija, simptomai ir prevencija
  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (1818)
  Tegai:
  pandemija, koronavirusas, Rusija, JAV, Donaldas Trampas, Vladimiras Putinas

  Svarbiausios temos