06:44 2020 Gegužės 26
Tiesioginis eteris
 • USD1.0910
 • RUB78.2874
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (1818)

  Anksčiau pranešta, kad į Niujorką atvyko Rusijos lėktuvas su amerikiečiams gelbėti reikalinga įranga, dezinfekcinėmis priemonėmis, akiniais, kaukėmis ir respiratoriais

  VILNIUS, balandžio 5 — Sputnik. Pasibaigus koronavirusinės infekcijos epidemijai JAV ir Italijoje, Rusija bus apkaltinta nepakankama pagalba šioms šalims, pareiškė politologas, Tarptautinio šiuolaikinių valstybių plėtros instituto direktorius Aleksejus Martynovas televizijos kanalo "Rossija 1" laidoje "60 minučių".

  Anot jo, Amerikos prezidento Donaldo Trampo dėkingumas rusams už medicinos įrangą neturėtų įkvėpti optimizmo, nes tai yra laikinas reiškinys.

  "Ši epidemija praeis, ir prasidės: "Jūs, rusai, blogai padėjote, negreitai padėjote, neteisingai padėjote ir apskritai jūs vėl esate kalti dėl visko", — pasakė jis.

  Trečiadienį į Niujorką atvyko lėktuvas An-124 su kroviniu iš Rusijos. Rusijos ambasadorius Jungtinėse Valstijose Anatolijus Antonovas anksčiau pranešė, kad lėktuve yra amerikiečiams gelbėti reikalinga įranga, dezinfekcinės priemonės, akiniai, kaukės ir respiratoriai.

  Rusijos prezidento atstovas spaudai Dmitrijus Peskovas paaiškino, kad Vladimiras Putinas rėmėsi tuo, kad "kai Amerikos medicinos įrangos ir medžiagų gamintojai įgaus pagreitį, prireikus jie taip pat galės suteikti savitarpio pagalbą". Jis taip pat pažymėjo, kad tarptautinis bendradarbiavimas kovoje su koronavirusu yra būtinas, nes nė viena valstybė negali efektyviai kovoti su virusu vien savo jėgomis.

  Naujasis koronavirusas: geografija, simptomai ir prevencija
  © Sputnik /
  Naujasis koronavirusas: geografija, simptomai ir prevencija
  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (1818)

  Dar šia tema

  Į Italiją atskrido beveik šimtas Rusijos specialistų kovai su COVID-19
  Rusija yra pasirengusi tęsti darbą su JAV kovoje su koronavirusu
  Rusijos gydytojas Italijoje įvardijo klaidas kovoje su koronavirusu
  Tegai:
  koronavirusas, JAV, Rusija

  Svarbiausios temos