19:29 2021 Sausio 16
Tiesioginis eteris
 • USD1.2123
 • RUB89.0364
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą
  "Šnipinėjimo skandalas" Lietuvoje (60)

  Opozicinis Lietuvos politikas, buvęs Socialistinio liaudies fronto pirmininkas Algirdas Paleckis jam iškeltą bylą pavadino politine

  VILNIUS, balandžio 7 — Sputnik. Lietuvoje kaltinamajam yra taikomos griežtos priemonės dar iki nuosprendžio priėmimo, interviu Sputnik Lietuva pareiškė buvęs Klaipėdos miesto tarybos deputatas Viačeslavas Titovas.

  "Be abejo, labai keista, kad byla buvo perduota teismui, o asmuo vis dar laikomas sulaikytas, izoliuoja nuo kitų, nors tyrimas jau buvo baigtas. Apeliacinis teismas vis dėlto priėmė tam tikrą logišką požiūrį. <...> Sveikas protas kai kur jau pradeda laimėti", — teigė Klaipėdos politikas.

  Pirmadienį Lietuvos apeliacinis teismas panaikino Paleckiui skirtą suėmimą ir paskyrė jam švelnesnę kardomąją priemonę — intensyvią priežiūrą, 50 tūkstančių eurų užstatą ir dokumentų paėmimą.

  Vėliau opozicinis Lietuvos politikas, buvęs Socialistinio liaudies fronto pirmininkas Algirdas Paleckis jam iškeltą bylą pavadino politine. Jis pabrėžė, kad nebuvo jokio "šnipinėjimo", o prokurorai žinojo apie jo nekaltumą.

  Temos:
  "Šnipinėjimo skandalas" Lietuvoje (60)

  Dar šia tema

  Lietuvos apeliacinis teismas panaikino Paleckiui skirtą suėmimą
  "Politinis žingsnis": istorikas paaiškino, kodėl Paleckis paleistas iš kameros
  Paleckis: Lietuvos prokurorai žino, kad aš nekaltas
  Tegai:
  Algirdas Paleckis, Viačeslavas Titovas

  Svarbiausios temos