10:18 2021 Balandžio 16
Tiesioginis eteris
 • USD1.1970
 • RUB92.2336
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2558)

  Jo manymu, situacija išsivystys į tokius įvykius, jei Vašingtonas apkaltins Pekiną tyčiniu informacijos apie koronavirusą slėpimu

  VILNIUS, balandžio 20 — Sputnik. Tarp JAV ir Kinijos gali kilti politinis karas, praneša RIA Novosti su nuoroda į Twitter pranešimą, kurį paskelbė Rusijos Federacijos tarybos narys Aleksejus Puškovas.

  Jo manymu, situacija išsivystys į tokius įvykius, jei Vašingtonas apkaltins Pekiną tyčiniu informacijos apie koronavirusą slėpimu.

  Kartu jis pabrėžė, kad ilgą laiką buvo prognozuojama šių dviejų šalių konfrontacija.

  "Iš pradžių tai atsispindi prekybos kare. Bet jei JAV nuspręstų apkaltinti Kiniją tyčiniu duomenų apie COVID-19 slėpimu, šis susidūrimas galėtų išsivystyti į politinį karą su bakteriologiniu atspalviu", — apibendrino Puškovas.

  Amerikos televizijos kanalas "Fox News", cituodamas šaltinius, anksčiau teigė, kad pirmasis pacientas, sergantis COVID-19, dirbo Virusologijos instituto laboratorijoje Uhane, Kinijoje.

  Vienas kanalo šaltinių apkaltino Kiniją vykdant "brangiausią istorijoje įrodymų slėpimo operaciją". Kita vertus, teigiama, kad laboratorija nesukūrė biologinių ginklų, tačiau turėjo įrodyti puikius Kinijos mokslininkų atliktų virusų tyrimų rezultatus.

  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2558)

  Dar šia tema

  Žiniasklaida: "nulinis" pacientas koronavirusu užsikrėtė Uhano laboratorijoje
  "Koronakrizė" paspartins "Didžiojo trejeto" Maskva — Vašingtonas — Pekinas kūrimą
  Tegai:
  karas, Aleksejus Puškovas, koronavirusas, Kinija, JAV

  Svarbiausios temos