11:14 2021 Sausio 17
Tiesioginis eteris
 • USD1.2123
 • RUB89.0364
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą

  Hilarė Klinton pažymėjo, kad matė, kaip Džo Baidenas sutelkia žmones, ir, jos įsitikinimu, valstybei reikia būtent tokio lyderio

  VILNIUS, balandžio 29 — Sputnik. Nusileidusi 2016 metais Donaldui Trampui kovoje dėl prezidento posto Hilarė Klinton (Hillary Clinton) pareiškė apie savo paramą kandidatui į JAV prezidentus Džo Baidenui.

  "Norėčiau pridėti savo balsą prie daugelio kitų, kas jus palaiko", — pasakė ji per jų bendrą vaizdo konferenciją, kurią transliavo televizijos kanalas "Fox News".

  Anot jos, Baidenas visą gyvenimą ruošėsi prezidentavimui, o ji pati "turėjo garbę" dirbti su juo ne vienerius metus.

  "Mačiau, kaip Džo sutelkia žmones. Man tai yra tas momentas, kai mums reikia lyderio, prezidento — tokio kaip Džo Baidenas", — pridūrė Klinton.

  Ji patikino, kad ji ir Baidenas turi daug bendrų vertybių, įskaitant požiūrį į šeimą.

  Baidenas JAV prezidento rinkimuose tapo demokratų kandidatu po to, kai visi jo oponentai pasitraukė iš lenktynių. Dabar jis turėtų būti oficialiai patvirtintas kaip kandidatas rugpjūčio mėnesį vyksiančiame Demokratų partijos suvažiavime.

  Lapkričio 3 dieną visuotiniuose rinkimuose demokratų kandidatas varžysis su dabartiniu JAV prezidentu Trampu, kuris siekia būti išrinktas antrajai ketverių metų kadencijai.

  Dar šia tema

  Trampas saulės šviesą pavadino koronaviruso žudike
  Trampas patvirtino savo ketinimą pasirašyti dekretą dėl imigracijos sustabdymo
  Paaiškėjo, kad būsimasis JAV prezidentas nubaus "TSRS įpėdinį"
  Tegai:
  prezidento rinkimai, JAV, Hilari Klinton

  Svarbiausios temos