18:15 2020 Liepos 10
Tiesioginis eteris
 • USD1.1276
 • RUB80.2104
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2167)

  Rusijos gynybos ministro pavaduotojas mano, kad kampanija, skirta diskredituoti Rusijos pastangas kovojant su COVID-19, prasidėjo po pagalbos Italijai ir Serbijai

  VILNIUS, gegužės 3 — Sputnik. Rusijos gynybos ministerija bandymus diskredituoti karo virusologų pagalbą nukentėjusioms šalims paaiškina tuo, kad NATO šalys nesugeba realizuoti savo galimybių. Apie tai interviu "Zvezda" papasakojo gynybos ministro pavaduotojas, pulkininkas Aleksandras Fominas. Jo nuomone, Atlanto bloko valstybės pasinaudojo nesąžininga praktika.

  Ministro pavaduotojas mano, kad kampanija, skirta diskredituoti Rusijos pastangas kovojant su COVID-19, prasidėjo po pagalbos Italijai ir Serbijai. Fominas pažymėjo, kad Rusijos gynybos ministerijos operatyvinius veiksmus lydėjo priekaištai, kad Maskva naudojasi savo veiksmais propagandos tikslais.

  "Kilo tokia nedraugiška banga, bet mes nenorime kreipti dėmesio į šią propagandą. Manome, kad tokią situaciją lemia tai, kad, deja, Vakarų šalys, ES ir Atlanto blokai nesugebėjo realizuoti sąjungininkų potencialo... Ir tada, kai atsirado Rusija, greitai atsiliepė į šį raginimą ir pradėjo teikti pagalbą", — pažymėjo pulkininkas.

  Ministro pavaduotojas pridūrė, kad Rusija, teikdama pagalbą Europos šalims, "neturi jokių slaptų vienybės suskaldymo tikslų".

  Šiuo metu Italijoje dirba aštuonios karo virusologų medicinos komandos su diagnostikos ir dezinfekavimo įranga. Iš pradžių gydytojai dirbo Lombardijos provincijoje. Balandžio pabaigoje Apulijos, Pjemonto ir Friuli-Venecijos Džulijos provincijų vadovai išsiuntė prašymus atsiųsti Rusijos karo medikus, kad šie padėtų kovoti su koronaviruso plitimu.

  Temos:
  Naujo koronaviruso protrūkis Lietuvoje ir pasaulyje (2167)

  Dar šia tema

  Rusijos karo medikai išgelbėjo Sirijoje sužeistos "RT" žurnalistės gyvybę
  Tegai:
  pagalba, Italija, Rusija

  Svarbiausios temos