18:46 2020 Liepos 14
Tiesioginis eteris
 • USD1.1375
 • RUB80.8370
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą

  JAV valstybės sekretorius taip pat priminė sėkmingą darbą su Rusijos Federacija kovojant su terorizmu

  VILNIUS, gegužės 17 — Sputnik. Nepaisant vykstančių konfliktų, Rusija ir JAV gali sėkmingai dirbti kartu daugelyje sričių, įskaitant kovą su koronaviruso pandemija ir terorizmu, interviu "Washington Examiner" sakė JAV valstybės sekretorius Maikas Pompėjas.

  "Yra sričių, kuriose abi mūsų šalys gali dirbti kartu", — sakė jis ir kaip pavyzdį paminėjo bendradarbiavimą kovojant su pandemijomis ir terorizmu.

  "Džiaugiamės, kad galime pabandyti padėti jiems įveikti šį virusą... Kai prezidentas (Donaldas Trampas — Sputnik) telefonu maždaug prieš savaitę, gal šiek tiek daugiau, kalbėjo su prezidentu (Vladimiru — Sputnik) Putinu, prezidentas priėmė sprendimą suteikti jiems rimtą pagalbą. Tam tikrą testavimo įrangą, taip pat plaučių ventiliacijos aparatūrą. Ši įranga yra pakeliui", — sakė Pompėjas.

  Jis taip pat priminė sėkmingą darbą su Rusijos Federacija kovojant su terorizmu.

  "Aš dirbau su Rusija nuo tada, kai buvau CŽV direktorius. Glaudžiai bendradarbiaudavau su jais, norėdamas užkirsti kelią teroro išpuoliams. Jie mums padėjo, išgelbėjo amerikiečių gyvybes, teikdami mums informaciją. Mes padėjome jiems užkirsti kelią Sankt Peterburge planuotam teroro išpuoliui", — tęsė Pompėjas.

  Jis priminė ir besitęsiančius prieštaravimus tarp dviejų šalių. "Ir kai mes bendraujame su rusais šiais klausimais, paaiškiname jiems savo lūkesčius", — pridūrė jis.

  Dar šia tema

  Smūgis į nugarą Baltijos šalims: JAV ragina NATO vienytis su Rusija
  Kinija nedalyvaus derybose su JAV ir Rusija dėl strateginės ginkluotės
  JT tikisi, kad Rusija ir JAV susitars dėl START-III
  Tegai:
  terorizmas, Rusija, JAV

  Svarbiausios temos