14:24 2020 Gegužės 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.0904
 • RUB77.9139
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą

   JAV prezidento rinkimai vyks lapkričio 3 dieną, Trampas siekia būti išrinktas antrajai ketverių metų kadencijai

  VILNIUS, gegužės 20 — Sputnik. Donaldas Trampas nėra tas žmogus, kuris patinka daugumai amerikiečių, tačiau jie norėjo radikalių pokyčių Vašingtone ir juos gavo. CNN žiniomis, vienintelis būdas prezidentui būti išrinktam antrajai kadencijai yra įtikinti rinkėjus, kad Trampas tikrai atlieka šį darbą.

  Aktorius James'as Woods'as yra tas retas Holivudo atstovas, palaikantis Donaldą Trampą. Gegužės 17 dieną jis trumpai aprašė, kas galėtų padėti Trampui būti išrinktam antrai kadencijai. Woods'as "Twitter'yje" rašė: "Donaldas Trampas yra šiurkštus žmogus. Jis yra garbėtroška, netaktiškas ir netašytas. Bet jis, mano manymu, labiau myli Ameriką nei bet kuris kitas prezidentas." CNN teigimu, to negalima pavadinti komplimentu, tačiau Woods'as 100 % teisus dėl to, kaip būtent Trampas vėl gali laimėti rinkimus lapkritį.

  Kaip pažymi straipsnio autorius, tiesa ta, kad Trampas nebuvo 2016 metais ir vis dar nėra tas žmogus, kurį mėgsta dauguma amerikiečių, tačiau jie norėjo radikalių pokyčių Vašingtone ir tikėjo, kad būtent jis sugebės juos įgyvendinti.

  "Signalas, kurį Woods'as siūlo Trampui 2020 metais, yra vienas iš pirminės idėjos variantų. Ir tai skamba maždaug taip: taip, jis yra "ožys". Ir tikrai nenorėčiau sėdėti su juo prie to paties pietų stalo. Tačiau kai reikia ginti Amerikos interesus, nėra geresnių už jį", — rašo autorius.

  JAV prezidento rinkimai vyks lapkričio 3 dieną. Trampas siekia būti išrinktas antrajai ketverių metų kadencijai.

  Dar šia tema

  Trampas pirmą kartą per mėnesį išeis iš Baltųjų rūmų
  Trampas netiki, kad Kinija sąmoningai galėjo "paleisti" koronavirusą
  Trampas paaiškino, kodėl nedėvi apsauginės kaukės
  Tegai:
  Donaldas Trampas

  Svarbiausios temos