15:04 2020 Gegužės 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.0904
 • RUB77.9139
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą

  Socialdemokratų partijos pirmininkas Gintautas Paluckas į Seimą ketina kandidatuoti Utenos vienmandatėje apygardoje

  VILNIUS, gegužės 21 — Sputnik. Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) taryba ketvirtadienį patvirtino didžiąją dalį kandidatų į Seimą vienmandatėse apygardose.

  Apie tai praneša partijos spaudos tarnyba. 

  Ketvirtadienį LSDP taryba tvirtina partijos kandidatus 51 vienmandatėje apygardoje.

  Pasak partijos pirmininko Gintauto Palucko, kandidatų vienmandatėse apygardose sąrašas atspindi pokyčius organizacijoje, atliepia visuomenės lūkesčius.

  "Džiaugiamės, kad kandidatų sąrašas — ir stipriai atsinaujinęs, ir atjaunėjęs. Jame dera ir patirtis, ir energija. Sąraše — ir augantys regionų lyderiai, ir gerai žinomi nacionalinio lygio politikai. Į Seimą kandidatuoja žmonės, pažįstantys realią politiką", — sako LSDP lyderis Paluckas.

  Jis taip pat pažymėjo, kad į sąrašą pateko ir partijai nepriklausantys, tačiau kairiųjų pažiūrų žmonės iš akademinės aplinkos. 

  LSDP kandidatų sąraše yra dabartiniai Seimo nariai Rasa Budbergytė (Šeškinės–Šnipiškių apygarda), Dovilė Šakalienė (Senamiesčio–Žvėryno), Linas Balsys (Panerių–Grigiškių), Algirdas Sysas (Molėtų–Širvintų), Raminta Popovienė (Raudondvario), Julius Sabatauskas (Alytaus), Liudas Jonaitis (Žiemgalos vakarinė).

  Kandidatų sąraše taip pat yra Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto dėstytojas dr. Liutauras Gudžinskas (Antakalnio apygarda). Su socialdemokratais į Seimą bandys patekti ir etiketo specialistas, rašytojas Giedrius Drukteinis (Karšuvos apygarda).

  Pats socialdemokratų partijos pirmininkas Gintautas Paluckas į Seimą ketina kandidatuoti Utenos vienmandatėje apygardoje.

  Likusius kandidatus vienmandatėse apygardose bei daugiamandatėje kandidatuosiančių žmonių sąrašą socialdemokratai planuoja tvirtinti birželio mėn. pradžioje.

  Seimo rinkimai vyks spalio 11 dieną.

  Dar šia tema

  Kas ir kaip "pjauna" Lietuvos iždą
  Prezidentas ir valdantieji — Nausėda keičia taktiką?
  Tyrimas parodė, kiek valstybinių įmonių vadovų turi sąsajų su partijomis
  Tegai:
  Lietuvos socialdemokratų partija (LSDP), socialdemokratai

  Svarbiausios temos