21:32 2020 Liepos 11
Tiesioginis eteris
 • USD1.1276
 • RUB80.2104
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą

  Lietuvos vadovas uždavė klausimą, kodėl tokios problemos ir situacijos iškyla ne su kitais ministrais, o tik su konkrečiu asmeniu

  VILNIUS, gegužės 29 — Sputnik. Anot leidinio "Express nedelia", Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda teigė, kad susisiekimo ministras Jaroslavas Narkevičius negali eiti savo pareigų.

  Susisiekimo ministerijos vadovas dažnai kritikuojamas dėl abejotinų sprendimų ir praeities istorijų.

  "Aš kartais pagalvoju, kuomet vėl eilinė banga gynybos pakyla — o tai kodėl, pavyzdžiui, koks nors ponas Vaičiūnas ar kiti ministrai, kodėl jiems tokių problemų nekyla, kodėl viskas susispiečia apie šitą konkretų žmogų, jo veiklą praeityje, jo problemas? Matyt, jeigu nebūtų priežasčių, nebūtų ir šitų straipsnių, šitų istorijų ir žmogus galėtų ramiai dirbti", — ketvirtadienį žurnalistams sakė šalies vadovas.

  Anot prezidento, "šitas žmogus nebegali užsiimti savo tiesiogine veikla, nes visą laiką jam tenka kalbėti apie tas problemas, su kuriomis jis susiduria, ir tai yra blogai".

  Opozicija periodiškai puola Narkevičių ir ragina jį atsistatydinti. Kai kurie analitikai teigia, kad taip yra dėl partijos "Lietuvos lenkų rinkimų akcija-Krikščioniškų šeimų sąjunga" atstovų patekimo į vyriausybę, o šiai partijai ir priklauso ministras.

  Neseniai partijos "Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai" narys Audronius Ažubalis skundėsi Narkevičiumi dėl dvikalbės lentelės ant jo namo Trakuose. Konservatorius teigė, kad tokiu būdu ministras pažeidė įstatymus ir parodė "nepagarbą Lietuvos Konstitucijai".

  Dar šia tema

  Skvernelis nemato teisinio pagrindo Narkevičiaus atsistatydinimui
  Narkevičius lieka — ar Nausėda turi ką priešpastatyti valdančiajai daugumai?
  VTEK apkaltino Narkevičių pažeidus įstatymus
  Tegai:
  Jaroslavas Narkevičius

  Svarbiausios temos