01:08 2020 Rugpjūčio 12
Tiesioginis eteris
 • USD1.1783
 • RUB85.6858
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą
  Lazda turi du galus: sankcijos Rusijai (266)

  Italija tradiciškai sieja sankcijų Rusijos Federacijai panaikinimą su būtinybe įgyvendinti Minsko susitarimus Rytų Ukrainoje, tuo pat metu oficialiai nepripažindama Krymo susivienijimo su Rusijos Federacija

  VILNIUS, birželio 17 — Sputnik. Italijoje manoma, kad būtina surengti politinę diskusiją tarp Europos lyderių prieš kitą antirusiškų sankcijų pratęsimą, sakė šalies ministras pirmininkas Džiuzepė Kontė (Giuseppe Conte). Apie tai rašo RIA Novosti

  Trečiadienį jis kreipėsi į Parlamento deputatus prieš artėjantį Europos Vadovų Tarybos susitikimą. Kontė teigė, kad iš Vokietijos kanclerės Angelos Merkel ir Prancūzijos prezidento Emanuelio Makrono tikimasi informacinės žinutės apie Minsko susitarimų dėl Donbaso įgyvendinimo būklę.

  "Tai politinių diskusijų tarp lyderių būtinybė, kurią Italija visada pabrėžė, prieš šešiems mėnesiams pratęsiant sektorines ekonomines sankcijas Rusijai, kurių galiojimas baigiasi liepos 31 dieną, vengti automatinių veiksmų. Italijai bendradarbiavimas su mūsų Europos partneriais tebėra prioritetas, ir skatinti visišką Minsko susitarimų įgyvendinimą, o tai ir yra sankcijų priemonės tikslas", — sakė Italijos ministras pirmininkas.

  Italija tradiciškai sieja sankcijų Rusijos Federacijai panaikinimą su būtinybe įgyvendinti Minsko susitarimus Rytų Ukrainoje, tuo pat metu oficialiai nepripažindama Krymo susivienijimo su Rusijos Federacija. Italijos vadovybės atstovai ne kartą pareiškė, kad būtina pašalinti Rusijos ir Europos Sąjungos tarpusavio sankcijų priežastis, vadindami jas "priemone, o ne savaiminiu tikslu".

  Rusijos Federacijos ir Vakarų šalių santykiai pablogėjo dėl padėties Ukrainoje ir aplink Krymą, kuris vėl susivienijo su Rusija po referendumo pusiasalyje. Vakarai, apkaltinę Rusijos Federaciją kišimusi, įvedė jai sankcijas, Maskva ėmėsi atsakomųjų priemonių, pakeitė importo politiką ir ne kartą pareiškė, kad kalbėti su ja sankcijų kalba yra neproduktyvu. Rusija ne kartą yra pareiškusi, kad nėra konflikto Ukrainoje šalis ir Minsko susitarimų objektas.

  Sankcijos prieš Rusiją ir tarptautinė prekyba
  © Sputnik /
  Sankcijos prieš Rusiją ir tarptautinė prekyba
  Temos:
  Lazda turi du galus: sankcijos Rusijai (266)

  Dar šia tema

  Švedija pasiūlė įvesti sankcijas Rusijai ETPA
  Europos Parlamentas įvertino antirusiškų sankcijų panaikinimo tikimybę
  Ekspertas paaiškino, kodėl JAV reikalauja "griežčiausių istorijoje sankcijų" prieš Rusiją
  Tegai:
  sankcijos, Rusija, Italija

  Svarbiausios temos