10:23 2021 Balandžio 12
Tiesioginis eteris
 • USD1.1888
 • RUB91.8152
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą

  Nuo šiol visi esminiai pokyčiai Lietuvoje bus planuojami vadovaujantis nauja strateginio valdymo sistema, kuri leis nuosekliau įgyvendinti valstybės ilgalaikius tikslus ir efektyviau panaudoti finansinius išteklius

  VILNIUS, birželio 25 — Sputnik. Šiandien Seimas patvirtino Finansų ministerijos ir Vyriausybės kanceliarijos ilgų parengiamųjų darbų pareikalavusį naująjį Strateginio valdymo įstatymą bei jį lydinčiųjų teisės aktų paketą. Apie tai praneša Seimo spaudos tarnyba.

  Kaip pareiškė finansų ministras Vilius Šapoka, nauja strateginio valdymo sistema padės įgyvendinti šalies strateginius pokyčius ir sutaupyti lėšas.

  "Žengiame į pažangią strateginio valdymo sistemą, kuri būtina norint ne tik suplanuoti, bet ir tikslingiausiu būdu įgyvendinti šalies strateginius pokyčius ir efektyviai vykdyti tęstinę veiklą. Šis pokytis mums, kaip valstybei, yra itin svarbus — naujasis Strateginio valdymo įstatymas leis sklandžiau įgyvendinti strateginius tikslus ir efektyviau panaudoti valstybės lėšas", — teigia ministras.

  Senoji strateginio valdymo sistema nebuvo taikoma vietos savivaldai, Seimui ir jam pavaldžioms įstaigoms, todėl negalėjo būti užtikrintas vienodas ir nuoseklus strateginių tikslų įgyvendinimas šalies mastu, teigiama Seimo pranešime.

  Pažymėta, kad šis strateginio valdymo sistemos patobulinimas užtikrins vietą Lietuvai tarp pažangiausias strateginio valdymo sistemas įsidiegusių valstybių.

  Dar šia tema

  Paaiškėjo, kaip bus organizuojami Seimo rinkimai ekstremaliosios situacijos metu
  Pranckietis į Seimo rinkimus eis su Liberalų sąjūdžiu
  Tegai:
  Seimas

  Svarbiausios temos