01:10 2020 Rugpjūčio 08
Tiesioginis eteris
 • USD1.1817
 • RUB86.9753
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą

  Pranešama, kad diplomatai virtualios konferencijos metu susitiks su prezidentu Gitanu Nausėda, Seimo pirmininku Viktoru Pranckiečiu, premjeru Sauliumi Skverneliu bei užsienio reikalų ministru Linu Linkevičiumi

  VILNIUS, birželio 29 — Sputnik. Birželio 29 dieną prasideda tris dienas truksiantis metinis Lietuvos diplomatinių atstovybių, konsulinių įstaigų ir atstovybių prie tarptautinių organizacijų vadovų susitikimas, praneša Lietuvos užsienio reikalų ministerija.

  "Šiais metais pirmą ir, tikiuosi, paskutinį kartą istorijoje, suvažiavimas rengiamas nuotoliniu būdu. Pandemija keičia realybę, o mes prie jos gebame greitai prisitaikyti. Nuotoliniuose susitikimuose dalyvaus diplomatai iš 61 Lietuvos diplomatinės atstovybės", — sakė užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius.

  Pranešama, kad diplomatai virtualios konferencijos metu susitiks su prezidentu Gitanu Nausėda, Seimo pirmininku Viktoru Pranckiečiu, premjeru Sauliumi Skverneliu bei užsienio reikalų ministru Linu Linkevičiumi.

  Taip pat bus surengta strateginė diskusija "Pasaulio ir Europos Lietuva po COVID-19: kaip iš krizės išeiti stipresniems?", kurioje dalyvaus bei pasisakys Europos Komisijos vykdomoji vicepirmininkė Margrethe Vestager. 

  Šio susitikimo metu bus aptarti ir užsienio politikos prioritetai bei svarbiausi uždaviniai diplomatinei tarnybai, iššūkiai šalies saugumui, taip pat ir ekonominio atsigavimo po koroanviruso pandemijos žingsniai, Lietuvos veikla ES, NATO ir kitose tarptautinėse organizacijose bei kiti aktualūs klausimai.

  Lietuvos diplomatinių atstovybių vadovų susitikimas organizuojamas kiekvienais metais.

  Dar šia tema

  Alytaus administracija nusprendė pastatyti ledo areną
  SAM: dėl COVID-19 intensyviau bus testuojami penkių savivaldybių gyventojai
  Tegai:
  konferencija, Viktoras Pranckietis, Saulius Skvernelis, Gitanas Nausėda, Linas Linkevičius

  Svarbiausios temos