02:27 2020 Liepos 15
Tiesioginis eteris
 • USD1.1375
 • RUB80.8370
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą

  Ministras pirmininkas Saulius Skvernelis paskyrė buvusį Respublikos susisiekimo ministrą Rimantą Sinkevičių

  VILNIUS, birželio 29 — Sputnik. Premjeras Saulius Skvernelis prezidentui Gitanui Nausėdai pateikė Rimanto Sinkevičiaus kandidatūrą į ekonomikos ir inovacijų ministro postą, apie tai praneša Vyriausybės spaudos tarnyba.

  Pabrėžiamos svarbiausios kandidatui keliamos užduotys: pandemijos sukeltų pasekmių mažinimas ir situacijos stabilizavimas, INVEGA priemonių įgyvendinimo spartinimas, numatytų priemonių įgyvendinimo numatytais terminais užtikrinimas.

  "Ministerijai taip pat pavesta veiksmingai skatinti ekonomiką ir strategiškai investuoti į pandemijos teikiamas galimybes. Taip pat daugiau dėmesio turėtų būti skiriama turizmo sektoriui, kuris, tikėtina, labiausiai nukentėjo pandemijos metu ir kuriam reikia specialių atkūrimo priemonių. Ketvirtasis prioritetas yra inovacijų reformos įgyvendinimas", — teigiama pranešime.

  Rimantas Sinkevičius gimė 1952 metų balandžio 2 dieną. Nuo 2012 metų gruodžio 13 dienos iki 2016 metų gruodžio 13 dienos ėjo Lietuvos transporto ir ryšių ministerijos vadovo pareigas.

  Šiuo metu jis yra Lietuvos socialdemokratų partijos narys.

  Vasarį Nausėda atmetė Luko Savicko kandidatūrą į ekonomikos ir inovacijų ministro postą. Lietuvos vadovas jį pavadino perspektyviu kandidatu į svarbias pareigas viešajame sektoriuje ateityje, tačiau, jo manymu, Savickas dar neįrodė, kad sugebės greitai įgyvendinti reikšmingus pokyčius.

  Savickas yra premjero patarėjas tvarkant ekonominius ir strateginius klausimus, taip pat Vilniaus miesto tarybos narys.

  Ankstesnis ekonomikos ir inovacijų ministras Virginijus Sinkevičius atsistatydino gavęs vietą Europos Komisijoje.

  Dar šia tema

  Akmenės rajone sulaikymo metu vyras peiliu grasino pareigūnams
  Radiacinės saugos centras: radiacija Lietuvoje nepadidėjo
  Tegai:
  inovacijos, ekonomika, Saulius Skvernelis

  Svarbiausios temos