03:49 2021 Gegužės 08
Tiesioginis eteris
 • USD1.2059
 • RUB89.4671
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą

  Pernai valdančiosios Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos lyderio šeimos turtas sudarė daugiau nei 24 mln. eurų

  VILNIUS, liepos 15 — Sputnik. Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) trečiadienį paviešino naujus metinių gyventojų turto deklaracijų išrašus už 2019 metus.

  Deklaracijų išrašai atskleidžia, kad turtingiausiu Seimo nariu tapo valdančiosios Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos lyderis Ramūnas Karbauskis. Per metus jo šeimos turtas išaugo 52 proc. ir sudarė daugiau nei 24 mln. eurų. 

  LRT logotipas, archyvinė nuotrauka
  © Sputnik/ Андрей Богданов

  Antroje vietoje tarp Seimo narių yra socialdemokratas Bronius Bradauskas, deklaravęs 8,3 mln. eurų turtą.

  Trečiojoje vietoje atsitiko Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūnas Gabrielius Landsbergis. Jo turtas įvertintas 1,5 mln. eurų.

  Į turtingiausių Lietuvos gyventojų sąrašą, pagal VMI duomenis, pateko ir Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos narys ir Birių krovinių terminalo generalinis direktorius Vidmantas Dambrauskas. Jis su šeima deklaravo 20,4 mln. eurų turtą.

  Trečioje vietoje esanti Austėja Landsbergienė, konservatorių lyderio žmona, deklaravo 13 mln. eurų turtą. Kartu su vyru valdomas turtas sudaro 14,5 mln. eurų. Tai yra beveik aštuonis kartus daugiau nei prieš metus, kai bendras deklaruotas turtas siekė 1,87 mln. eurų. 

  Dar šia tema

  Karbauskis ragina atsakyti už "Sąjūdžio prieš Astravo AE" "neskaidrius veiksmus"
  Karbauskis prašo LRT paaiškinti išmokėtų atlyginimų dydį
  Tegai:
  Ramūnas Karbauskis, Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI)

  Svarbiausios temos