11:34 2020 Rugsėjo 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.1833
 • RUB89.1439
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą

  Vakar Rusijos ministras pirmininkas atvyko į Minską dalyvauti Eurazijos ekonominės bendrijos tarpvyriausybinės tarybos posėdyje

  VILNIUS, liepos 18 — Sputnik. Baltarusijos prezidentas Aleksandras Lukašenka pažadėjo Rusijos ministrui pirmininkui Michailui Mišustinui papasakoti apie "keistus dalykus", vykstančius per rinkimų kampaniją dėl Baltarusijos vadovo posto.

  Baltarusijos vadovas tai sakė penktadienį Minske susitikdamas su Rusijos ministru pirmininku Michailu Mišustinu, kuris atvyko dalyvauti Eurazijos ekonominės bendrijos tarpvyriausybinės tarybos posėdyje.

  "Manau, kad [susitikimo metu — Sputnik] pasikeisime nuomonėmis kai kuriais klausimais akis į akį. Aš jums papasakosiu, kas vyksta čia [Baltarusijoje — Sputnik] dabar, rinkimų kampanijos metu. Vyksta labai keisti dalykai. Kartais pradedu galvoti iš savo patirties, iš kur jie ateina. Bet visko nutinka, todėl aš jums apie tai papasakosiu", — RIA Novosti cituoja Lukašenką.

  Baltarusijoje vyksta prezidento rinkimų kampanija, pagrindinė balsavimo diena numatyta rugpjūčio 9 dieną. VRK užregistravo penkis kandidatus į prezidentus, atmetusi du. Dabartinis valstybės vadovas Aleksandras Lukašenka eina šeštą kadenciją.

  Kampanijos metu vyksta opozicijos politikų ir aktyvistų sulaikymai, taip pat nesankcionuoti protestai.

  Dar šia tema

  Ekspertas: BelAE klausimu Lukašenka turėtų pamiršti apie Lietuvos rinką
  Putinas ir Lukašenka atidarė memorialą sovietų kariui netoli Rževo
  Videofaktas: Putinas ir Lukašenka netoli Rževo atidarė memorialą sovietų kariui
  Tegai:
  Michailas Mišustinas, Aleksandras Lukašenka

  Svarbiausios temos