21:32 2020 Rugsėjo 19
Tiesioginis eteris
 • USD1.1833
 • RUB89.1439
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą
  Lietuvos Seimo rinkimai — 2020 (94)

  Kaip pažymėjo konservatorius, pasirinkimas iš esmės yra tik tarp dviejų sąrašų ir dviejų Lietuvos kelių

  VILNIUS, liepos 26 — Sputnik. Šeštadienį buvo paskelbti naujausi "Vilmorus" reitingai, kuriuose atsispindi augantis valdančiųjų "valstiečių" ir opozicinių konservatorių populiarumas. 

  Naujus reitingus savo Facebook paskyroje pakomentavo Seimo narys konservatorius Laurynas Kasčiūnas.

  "Šeštadienį paskelbti nauji "Vilmorus" reitingai. Kaip ir prognozuota, Seimo rinkimus visuomenė mato kaip pasirinkimą tarp dviejų pretendentų į ministrus pirmininkus Ingridos Šimonytės ir Sauliaus Skvernelio. TS-LKD reitingas auga, šioje apklausoje 2,6 proc." — rašo konservatorius.

  Kasčiūnas atkreipia dėmesį ir į mobilizacinį koeficientą: 61 proc. TS-LKD elektorato tikrai ateis balsuoti, o tarp LVŽS tokių tik 42 proc. "Tai reiškia, kad TS-LKD šiuo metu ir toliau užtikrintai pirmauja", — įsitikinęs Kasčiūnas.

  "TS-LKD buvo ir yra vienintelė alternatyva Ramūnui Karbauskiui ir jo valstiečiams. Daugiausia mandatų surinkusi politinė jėga formuos Vyriausybę ir teiks savo kandidatą į premjerus. Todėl pasirinkimas iš esmės yra tik tarp dviejų sąrašų ir dviejų Lietuvos kelių. Balsavimas už abejotinas rinkimines perspektyvas turinčias partijas iš esmės prilygs balsavimui už Karbauskį ir Širinskienę", — rašo konservatorius.

  Komentuodamas kitų partijų reitingus, seimūnas pažymėjo, kad vadinamos Laisvės partijos akcija Lukiškių aikštėje ir "noras išprovokuoti "kultūrinius karus", taip siekiant kažką mobilizuoti, nedavė rezultatų. 

  "Laisvės partijos reitingas tik krito (šįkart iki 1,6 proc.), sumažėjo ir jos pirmininkės Seimo narės Aušrinės Armonaitės palankus vetinimas, išaugo neigiamas. Tas pats atsitiko ir jų tikrajam lyderiui Remigijui Šimašiui, kuris nesusitvarko su sostinės reikalais, o užsiima tik viešųjų ryšių skandalizavimu", — rašo Kasčiūnas.

  Seimo rinkimai vyks spalio 11 dieną. Atsižvelgiant į galimą antrąją koronaviruso pandemijos bangą, imamasi priemonių gyventojų saugumui užtikrinti. Visų pirma svarstoma galimybė balsuoti internetu.

  Temos:
  Lietuvos Seimo rinkimai — 2020 (94)

  Dar šia tema

  "Fultono kalba 2.0". Ar pasauliui gresia naujas šaltasis karas?
  Šimašius papasakojo apie "biurokratinės pelkės" kovą su Lukiškių paplūdimiu
  Rusijos ambasada sureagavo į Britanijos pareiškimus apie šalies "kišimąsi" į rinkimus
  Į Seimo rinkimus užregistruoti 332 dalyviai
  Tegai:
  Saulius Skvernelis, Ingrida Šimonytė, Laurynas Kasčiūnas, konservatoriai

  Svarbiausios temos