02:10 2020 Rugpjūčio 05
Tiesioginis eteris
 • USD1.1765
 • RUB86.7275
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą

  Ji pakomentavo žiniasklaidoje pasirodžiusias publikacijas apie naujojo Kijevo delegacijos vadovo pasisakymus kontaktinėje Kravčiuko grupėje, kuris teigė, kad nelabai suprato Donbaso ypatingojo statuso, kuris minimas Minsko susitarimuose, komponentus

  VILNIUS, rugpjūčio 2 — Sputnik. Ukrainos politikų pareiškimai apie Minsko susitarimų dėl Donbaso sąlygų nesupratimą rodo, kad šiuo klausimu reikia surengti Ukrainos vidaus konsultacijas, sakė Rusijos užsienio reikalų ministerijos atstovė Marija Zacharova.

  "Gal jie nerengia begalinių tarptautinių aukščiausiojo lygio susitikimų, bet pagaliau rengia vieną Ukrainos vidaus susitikimą? Susirinkti keturiems [Leonidui — Sputnik] Kravčiukui, [Leonidui — Sputnik] Kučmai, [Petro — Sputnik] Porošenkai, [Ukrainos prezidentui Vladimirui — Sputnik] Zelenskiui ir pabandyti suprasti, kas parašyta Minsko susitarimuose?" — Zacharova parašė Facebook.

  Ji pakomentavo žiniasklaidoje pasirodžiusias publikacijas apie naujojo Kijevo delegacijos vadovo pasisakymus kontaktinėje Kravčiuko grupėje, kuris teigė, kad nelabai suprato Donbaso ypatingo statuso, kuris minimas Minsko susitarimuose, komponentus.

  Savo idėją Zacharova pavadino "broliška". "Aš tikiu, kad Ukrainos vidaus aukščiausiojo lygio susitikimas bus konstruktyvus, niekas nebus kaltinamas dėl sutrikimo", — rašė ji.

  "Visi dalyviai aptaria temą: du buvo kontaktinėje grupėje, vienas pasirašė Minsko dokumentus, vienas juos įtraukė į rinkimų programą. Svarbus faktas yra tai, kad dviem iš keturių nebuvo jokių klausimų apie Minsko paketą, jie niekada nesakė, kad kažko nesupranta, energingai aptardami jo įgyvendinimą pasaulio sostinėse ir reikalaudami iš Maskvos "neskubinti proceso". Todėl tegul ir sako kitiems dviem, kas ten parašyta", — rašė oficiali Rusijos užsienio reikalų ministerijos atstovė.

  Dar šia tema

  Politologas: Lietuva nori sužlugdyti BelAE projektą iš pavydo
  Žiniasklaida: Astravo AE kelia nesantaiką tarp Baltijos šalių
  Tegai:
  Donbasas, Rusija, Minskas, Marija Zacharova

  Svarbiausios temos