08:48 2020 Rugsėjo 19
Tiesioginis eteris
 • USD1.1833
 • RUB89.1439
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą
  Metų netektys — 2020 (35)

  Robertas Trampas sunkios būklės buvo paguldytas į ligoninę Niujorką rugpjūčio 14 dieną. Tą pačią dieną JAV prezidentas aplankė savo brolį

  VILNIUS, rugpjūčio 16 — Sputnik. JAV prezidentas Donaldas Trampas paskelbė apie savo jaunesniojo brolio Roberto, kuriam buvo 72 metai, mirtį, praneša RIA Novosti.

  "Su sunkia širdimi noriu pasidalinti, kad mano brolis Robertas šį vakarą taikiai mirė. Jis buvo ne tik mano brolis, bet ir geriausias mano draugas. Mes jo labai pasiilgsime, bet dar susitiksime. Jo atminimas gyvuos mano širdyje amžinai. Robertai, aš tave myliu. Ilsėkis ramybėje", — sakoma Amerikos vadovo pranešime.

  Robertas Trampas sunkios būklės buvo paguldytas į ligoninę Niujorką rugpjūčio 14 dieną. Tą pačią dieną JAV prezidentas aplankė savo brolį.

  Robertas Trampas liepos mėnesį buvo dažnai minimas JAV naujienose dėl šeimos ieškinio prieš dukterėčią Mary Tramp. Jis bandė sustabdyti knygos apie Baltųjų rūmų vadovą išleidimą, kurioje ji tvirtina, kad 1981 metais Donaldas neaplankė mirties patale merdėjusio jos tėvo Fredo, trečiojo iš brolių Trampų.

  Temos:
  Metų netektys — 2020 (35)
  Tegai:
  Donaldas Trampas, mirė

  Svarbiausios temos