21:46 2020 Rugsėjo 19
Tiesioginis eteris
 • USD1.1833
 • RUB89.1439
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą

  Daugelis projektų yra susiję su COVID-19 pasekmių šalinimu, šešėline ekonomika ir įgyvendina Konstitucinio Teismo nutarimus

  VILNIUS, rugpjūčio 21 — Sputnik. Vyriausybė siūlo į Seimo rudens sesijos darbų programą įtraukti 150 įstatymų projektų paketų, praneša ministrų kabineto spaudos tarnyba.

  Visus šiuos paketus sudaro 420 atskirų įstatymų projektų.

  Pasak premjero Sauliaus Skvernelio, Vyriausybė teiks Seimui įstatymų projektus, kurie būtini programoje numatytoms reformoms  vykdyti, teigiamų pokyčių tąsai mažinant socialinę atskirtį, didinat ekonomikos ir šalies finansų tvarumą. 

  "Tikiuosi, jog, nepaisant rudenį įsibėgėjančios rinkimų į Seimą kampanijos, mums pavyks  atsakingai ir konstruktyviai atlikti užsibrėžtus darbus", — sako jis.

  Šiai sesijai teikiami 8 įstatymų paketai susiję su koronaviruso plitimo grėsme ir sukeltų pasekmių šalinimu, 4 teisės aktų paketai skirti kovai su šešėline ekonomika, 28 paketai — įvairioms Vyriausybės programos nuostatoms įgyvendinti.

  16 įstatymų paketų susiję su ateinančių metų valstybės ir savivaldybių, Valstybinio socialinio draudimo fondo ir Privalomojo sveikatos draudimo fondo biudžetų patvirtinimu. 35 paketai susiję su ES teisės perkėlimu ar įgyvendinimu ir su jau pradėtomis ES teisės pažeidimo procedūromis.

  Net 59 įstatymų paketai įgyvendina Konstitucinio Teismo nutarimus, Valstybės kontrolės ir Specialiųjų tyrimų tarnybos rekomendacijas bei sprendžia iškilusias taikymo problemas.

  Dar šia tema

  Seimas pareiškė apie manipuliacijas asociacijoje "Sąjūdis prieš Astravo AE"
  Tegai:
  Seimas, vyriausybė

  Svarbiausios temos