22:59 2020 Spalio 27
Tiesioginis eteris
 • USD1.1832
 • RUB90.5710
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą
  Lietuvos Seimo rinkimai — 2020 (253)

  Ši politinė jėga toli gražu ne pati populiariausia Lietuvoje, todėl jos skatinama peticija prieš Sveikatos apsaugos ministerijos vadovą neturi realaus turinio, mano politologas Vadimas Volovojus

  VILNIUS, rugpjūčio 31 — Sputnik. Partija, paruošusi peticiją sveikatos apsaugos ministrui Aurelijui Verygai, bando tokiu būdu prieš Seimo rinkimus užsidirbti keletą politinių taškų, interviu Sputnik Lietuva pasakė Lietuvos politologas, politikos mokslų daktaras Vadimas Volovojus.

  Lietuvoje sukurta peticija, kurioje siūloma teisti sveikatos apsaugos ministrą Aurelijų Verygą už įgaliojimų viršijimą.

  Peticiją sukūrę "Centro partijos-Tautininkų" nariai teigia, kad Norvegijos mokslininkų tyrimas įrodė, jog priverstinis kaukių dėvėjimas visur nėra efektyvus. Be to, anot jų, vis daugiau žmonių miršta taip ir nesulaukę reikalingos medicinos pagalbos, nes iki šiol yra apribota ligoninių ir poliklinikų veikla, o Lietuva patiria itin sunkias ekonomines Verygos sprendimų pasekmes.

  Politologas Vadimas Volovojus pažymėjo, kad tokia peticija yra "pigus priešrinkiminis bandymas" ir skirta atkreipti dėmesį į partiją, kuri toli gražu nėra pati populiariausia Lietuvoje.

  "Tikriausiai skaitytojas daugiau dėmesio kreips į Verygos pavardę, nei į Centro partijos pavadinimą, todėl tai yra tas pats, kaip, pavyzdžiui, reikalauti ministro pirmininko Skvernelio atsistatydinimo, nes jis yra vagis, arba reikalauti prezidento Nausėdos apkaltos, nes jis nepakankamai efektyviai gina Lietuvos interesus Europos Sąjungoje. Greičiausiai tai yra populistinis bandymas prieš rinkimus užsidirbti keletą politinių taškų, kad pavyktų kaip nors pagerinti savo padėtį. Šioje situacijoje realaus turinio, apie ką būtų galima kalbėti, iš esmės, nedaug", — apibendrino jis.

  Seimo rinkimai Lietuvoje vyks 2020 metų spalio 11 dieną.

  Temos:
  Lietuvos Seimo rinkimai — 2020 (253)
  Tegai:
  Seimo rinkimai, Lietuva, Sveikatos apsaugos ministerija, Aurelijus Veryga

  Svarbiausios temos