11:15 2020 Spalio 01
Tiesioginis eteris
 • USD1.1708
 • RUB91.7763
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą

  Pavilionis išreiškė pasipiktinimą tuo, kaip Lietuvos vyriausybės vadovas atsakė į moterų parlamentarių klausimus

  VILNIUS, rugsėjo 15 — Sputnik. Seimo narys ir Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos atstovas Žygimantas Pavilionis palygino premjero Sauliaus Skvernelio požiūrį į moteris su Baltarusijos prezidento Aleksandro Lukašenkos požiūriu į priešingą lytį.

  "Šiandien klausydamas apgailėtino, sovietinius laikus primenančio Skvernelio puolimo prieš Seimo nares, pateikusius jam klausimus dėl galimai korupcinių pirkimų, kuriuos atliko jo patarėjas, norom nenorom prisiminiau Lukašenkos požiūrį į moteris", — teigė jis savo Facebook paskyroje.

  Savo pranešimo pabaigoje Pavilionis pridūrė: "Tebūnie tai politinė šio paskutines dienas skaičiuojančio Premjero mentaliteto reklama".

  Antradienį Skvernelis atsakė į Seimo opozicijos klausimus dėl greitųjų koronaviruso tyrimų įsigijimo. Jis teigė, kad visi sprendimai buvo priimti griežtai laikantis įstatymų.

  Ikiteisminis tyrimas buvo pradėtas gavus informaciją apie įtartinas Lietuvoje registruotos įmonės finansines operacijas. Lėšos, kuriomis bandė disponuoti įmonė, atsirado po viešųjų pirkimų sutarties su Nacionaline visuomenės sveikatos laboratorija dėl COVID-19 greitųjų tyrimų pardavimo.

  Dar šia tema

  Vyriausybė patvirtino dešimtmečio Nacionalinį pažangos planą
  Karbauskis pareiškė, kad "valstiečių" kandidatas į premjerus yra Skvernelis
  Tegai:
  Aleksandras Lukašenka, Saulius Skvernelis, Žygimantas Pavilionis

  Svarbiausios temos