04:31 2020 Rugsėjo 22
Tiesioginis eteris
 • USD1.1787
 • RUB89.9825
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą
  Lietuvos Seimo rinkimai — 2020 (95)

  VRK prašymu, laida, į kurią nepateko "Laisvės partijos" kandidatė Monika Ošmianskienė, bus filmuojama iš naujo

  VILNIUS, rugsėjo 16 — Sputnik. Į kandidatų į Seimo narius diskusijų laidos filmavimą negalėjo patekti "Laisvės partijos" kandidatė Monika Ošmianskienė, praneša VRK spaudos tarnyba.

  Antradienį, rugsėjo 15 dieną, vyko kandidatų į Seimo narius vienmandatėje Žirmūnų rinkimų apygardoje diskusijų laidos filmavimas, kuriame turėjo dalyvauti Ošmianskienė. Tačiau kandidatė savo idėjų pristatyti negalėjo, nes su neįgaliojo vežimėliu patekti į patalpas buvo neįmanoma.

  Kaip pažymi VRK, priimti debatų organizatorių pagalbą patenkant į patalpas Ošmianskienė atsisakė.

  "Nuoširdžiai apgailestaujame, kad kandidatei Monikai Ošmianskienei filmuojant kandidatų diskusijas teko patirti nepatogumų. VRK visada buvo, yra ir bus svarbiausia, kad visiems, tiek aktyviąją, tiek pasyviąją rinkimų teisę turintiems asmenims, būtų sudarytos lygios sąlygos dalyvauti rinkimuose." — teigė VRK pirmininkė Laura Matjošaitytė.

  VRK prašymu, VšĮ "Pilietinė medija", kuri organizuoja minėtas kandidatų diskusijų laidas, sutiko įrengti specialią konstrukciją, kad negalią turintys kandidatai patogiai patektų į patalpas, ir debatai būtų perfilmuoti.

  Temos:
  Lietuvos Seimo rinkimai — 2020 (95)

  Dar šia tema

  Rinkimai-rinkimai...
  Nusipelnėte gyventi geriau? Seimo rinkimai jau čia pat — dėl ko gi stengiasi kandidatai
  Venckienė pareiškė, kad artėjantys Seimo rinkimai panašėja į cirką
  Tegai:
  Seimas

  Svarbiausios temos