13:34 2020 Gruodžio 03
Tiesioginis eteris
 • USD1.2066
 • RUB91.3194
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą

  Žurnalas Rusijos regioną pavadino "tikru dygliu NATO šone" dėl jo teritorijoje esančių ginklų ir pažymėjo, kad karinio konflikto atveju Rusija iš ten galės pataikyti į taikinius "giliame Europos užnugaryje"

  VILNIUS, rugsėjo 29 — Sputnik. JAV karinių oro pajėgų bombonešių skrydžių prie Kaliningrado srities priežastis buvo smūgių į Rusijos anklavą imitacija, rašo "Forbes".

  Anksčiau Rusijos Federacijos nacionalinis gynybos valdymo centras pranešė, kad buvo pakeltas naikintuvas Su-27 dviejų amerikiečių bombonešių B-52H, artėjančių prie šalies sienų virš Baltijos jūros, palydėti.

  Kaip rašo leidinys, amerikiečių lėktuvai pakilo iš Didžiosios Britanijos karinių oro pajėgų bazės Ferlande spalio 23 dieną ir, pasiekę Rusijos anklavą, skrido aplink jį, taip pat virš vadinamojo Suvalkų koridoriaus, skiriančio Kaliningrado sritį ir Baltarusiją. Tačiau jie nepažeidė Rusijos oro erdvės.

  Anklavo teritorijoje yra priešlėktuvinių raketų sistemos S-300 ir S-400, taip pat raketų kompleksai "Iskander", primena žurnalas. Štai kodėl, kaip pažymėta straipsnyje, Kaliningradas tapo Amerikos smūgio imitacijos taikiniu.

  "Forbes" Rusijos regioną pavadino "tikru dygliu NATO šone" dėl jo teritorijoje esančių ginklų. Pažymima, kad karinio konflikto atveju Rusija iš ten galės pataikyti į taikinius "giliame Europos užnugaryje".

  Dar šia tema

  Amerikiečių bombonešiai dalyvavo Kaliningrado srities bombardavimo mokymuose
  Permetė "Abrams'us": ką amerikiečiai sumanė prie Baltarusijos sienų
  Amerikiečių ekspertas paaiškino, kodėl JAV negali bombarduoti Kaliningrado
  Tegai:
  ginklai, NATO, Kaliningradas, JAV, Rusija

  Svarbiausios temos