14:13 2020 Spalio 23
Tiesioginis eteris
 • USD1.1821
 • RUB90.8256
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą
  Lietuvos Seimo rinkimai — 2020 (226)

  Naujame balsavimo punkte balsuoti bus galima viso išankstinio balsavimo metu — tiek pirmojo turo, tiek antrojo turo metu

  VILNIUS, spalio 6 — Sputnik. Siekiant užtikrinti daugiau alternatyvių ir saugių būdų balsuoti gyventojams, esantiems saviizoliacijoje, išankstiniam balsavimui bus įrengtas "drive-in" principu veikiantis balsavimo punktas, apie tai pranešė Vilniaus miesto savivaldybė.

  Toks balsavimo punktas veiks Savanorių prospekte 124 esančioje "Park and Ride" ("Statyk ir važiuok") aikštelėje. Čia balsuoti neišlipus iš automobilio bus galima jau nuo trečiadienio.

  "Įvertinus gyventojų, einančių balsuoti, srautus, jau susidarančias eiles Lukiškių aikštėje esančiame punkte, taip pat situaciją su esančiais saviizoliacijoje, radome sprendimą. Balsavimo drive-in punktas, tikiu, sudarys sąlygas atlikti pilietinę pareigą esantiems saviizoliacijoje ir tai padaryti pirmiausia saugiai ir patogiai. Su šiuo punktu Vilniuje turėsime net šešias skirtingas vietas, kuriose šiuo metu galima balsuoti", — sakė Vilniaus meras Remigijus Šimašius.

  Naujame balsavimo punkte balsuoti bus galima viso išankstinio balsavimo metu — tiek pirmojo turo (iki spalio 8 dienos), tiek antrojo turo, kuris vyks spalio 19–22 dienomis, metu.

  Balsuoti, numatoma, bus galima nuo 7:00 iki 20:00 valandos, tačiau laikas dar gali būti tikslinamas. Atvykus į šį balsavimo punktą, su savimi reikia turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, tušinuką, taip pat — dėvėti kaukę.

  Kol Savanorių prospekte 124 esančioje "Statyk ir važiuok" aikštelėje veiks mobilusis punktas ir išankstinio balsavimo vieta, palikti savo automobilių vairuotojai kaip įprastai čia negalės.

  Pagrindinė Seimo rinkimų balsavimo diena Lietuvoje yra spalio 11-oji.

  Temos:
  Lietuvos Seimo rinkimai — 2020 (226)

  Dar šia tema

  Uždaryta izoliacijai. Kai kuriems bus nelengva balsuoti Lietuvoje
  Tomaševskis papasakojo, kodėl lietuviai pasirengę balsuoti už lenkų partiją
  Rinkimų stebėtojai galės išsitirti greitaisiais testais
  Tegai:
  balsavimas, Vilnius, Seimo rinkimai

  Svarbiausios temos