17:39 2020 Spalio 26
Tiesioginis eteris
 • USD1.1819
 • RUB90.2935
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą

  Be to, Amerikos lyderis prisiminė, kad jau seniai išslaptino visą informaciją apie "sąmokslą su Rusija"

  VILNIUS, spalio 7 — Sputnik. JAV prezidentas Donaldas Trampas sakė liepęs išslaptinti visus dokumentus, susijusius su jo tariamais ryšiais su Rusija.
  Jis taip pat nusprendė atskleisti informaciją, susijusią su buvusios JAV valstybės sekretorės Hilari Klinton (Hillary Clinton) susirašinėjimais per asmeninį serverį, praneša RIA Novosti.

  "Aš įsakiau visiškai išslaptinti visus dokumentus, susijusius su didžiausiu politiniu nusikaltimu Amerikos istorijoje, apgaule (susijusia) su Rusija. Taip pat su Hilari Klinton elektroninio pašto skandalu. Be jokio redagavimo", — "Twitter'yje" parašė Trampas.

  Be to, Amerikos lyderis prisiminė, kad jau seniai išslaptino visą informaciją apie "sąmokslą su Rusija".

  "Su apgailestavimu mūsų šaliai žmonės veikė labai lėtai, ypač turint omenyje, kad tai galbūt didžiausias politinis nusikaltimas mūsų šalies istorijoje. Imkitės veiksmų!" — pridūrė valstybės vadovas.

  JAV valdžia apkaltino Rusiją kišimusi į 2016 metų rinkimus, Maskva tai neigia. Remdamosi nepatvirtintu pranešimu apie dabartinio prezidento "ryšius" su Rusija, JAV žvalgybos agentūros stebėjo Donaldo Trampo štabą. Vėliau "Rusijos bylą" ištyrė specialusis prokuroras Robertas Miuleris (Robert Mueller), kuris nerado "slapto susitarimo" įrodymų.

  Dar šia tema

  "Beprotybė". Trampas paaiškino, kodėl išjungia televizorių skambant žodžiui "Rusija"
  Politologas: Trampas nenori įsitraukti į "tamsią istoriją" su Navalnu
  "Beldžiasi į atidarytas duris". Maskva perspėja JAV apie didelę klaidą
  Pompėjas įvardijo JAV politikos tikslą Europoje
  Tegai:
  Rusija, Donaldas Trampas

  Svarbiausios temos