15:32 2020 Spalio 21
Tiesioginis eteris
 • USD1.1810
 • RUB92.0238
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą
  Lietuvos Seimo rinkimai — 2020 (221)

  Aktyviausi rinkėjai buvo Kaune, Centro-Žaliakalnio apygardoje, ir Ignalinos bei Švenčionių rajonus apimančioje Nalšios pietinėje apygardoje

  VILNIUS, spalio 8 — Sputnik. Per pirmas tris išankstinio balsavimo dienas balsavo daugiau nei 74,5 tūkst. žmonių, tai yra 3,09 proc. visų rinkėjų. Apie tai pranešė Vyriausioji rinkimų komisija (VRK).

  Aktyviausi rinkėjai buvo Kaune, Centro-Žaliakalnio (7,32 poc.) apygardoje, ir Ignalinos bei Švenčionių rajonus apimančioje Nalšios pietinėje (5,4 proc.) apygardoje.

  Rinkimai į Seimą vyks spalio 11 dieną. Šalyje jau vyksta išankstinis balsavimas, kuris tęsis iki ketvirtadienio.

  Remiantis bendrovės "Baltijos tyrimai" atlikta apklausa, iš visų partijų į Seimą gali patekti septynios partijos: Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga, Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai, Lietuvos socialdemokratų partija, Liberalų sąjūdis, "Darbo partija", "Laisvė ir teisingumas", taip pat Lietuvos lenkų rinkimų akcija-Krikščioniškų šeimų sąjunga.

  Interviu Sputnik Lietuva politologas Vadimas Volovojus pareiškė, kad šioje apklausoje svarbu, kad "valstiečių" partija užėmė pirmą vietą, aplenkdama konservatorius. Jo nuomone, yra priežasčių teigti, kad po rinkimų bus sukurta centro kairės koalicija.

  Temos:
  Lietuvos Seimo rinkimai — 2020 (221)

  Dar šia tema

  Premjero žmona paragino balsuoti už Tamašunienę dėl nutiesto kelio
  Konservatoriai įtariami reklama Sputnik Lietuva portale
  Vaivorykštinis Lietuvos pasirinkimas. Mažumos nukreipė teisinga kryptimi
  Tegai:
  Vyriausioji rinkimų komisija, Seimo rinkimai

  Svarbiausios temos