11:02 2020 Spalio 23
Tiesioginis eteris
 • USD1.1821
 • RUB90.8256
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą
  Lietuvos Seimo rinkimai — 2020 (225)

  Šis penktadienis — paskutinė diena, kai kandidatai ir jų rėmėjai gali agituoti prieš sekmadienį įvyksiančius Seimo rinkimus

  VILNIUS, spalio 9 — Sputnik. Šeštadienį Lietuvoje prasideda rinkimų agitacijos draudimo laikotarpis, apie tai pranešė Vyriausioji rinkimų komisija (VRK).

  VRK priminė, kad rinkimų agitacija draudžiama likus 30 valandų iki rinkimų pradžios, tai yra nuo spalio 10 dienos 01:00 iki balsavimo pabaigos spalio 11 dieną 20:00 valandos. Taip pat šis draudimas galioja ir socialiniuose tinkluose skleidžiamai politinei reklamai.

  Šis penktadienis — paskutinė diena, kai kandidatai ir jų rėmėjai gali agituoti prieš sekmadienį vyksiančius Seimo rinkimus.

  Pabrėžta, kad rinkimų agitacijos draudimo laikotarpiu jokių vaizdinių ir garsinių rinkimų agitacijos priemonių negali būti balsavimo patalpoje ir 50 metrų atstumu aplink pastatą, kuriame yra balsavimo patalpa.

  Per pirmas tris dienas savo valią pareiškė apie 3,09 proc. rinkėjų.

  Išankstinis balsavimas per šiuos Seimo rinkimus vietoje įprastų dviejų dienų buvo pailgintas iki keturių ir vyks iki ketvirtadienio vakaro. Per pirmas tris išankstinio balsavimo dienas balsavo daugiau nei 74,5 tūkst. žmonių, tai yra 3,09 proc. visų rinkėjų.

  Seimo rinkimai vyks spalio 11 dieną.

  Temos:
  Lietuvos Seimo rinkimai — 2020 (225)

  Dar šia tema

  Nausėda atkreipė dėmesį į saviizoliacijoje esančių rinkėjų pasyvumą
  Iš anksto Seimo rinkimuose balsavo daugiau nei 74 tūkst. žmonių
  Saviizoliacijoje balsuoti norintys rinkėjai raginami paskubėti
  Tegai:
  Vyriausioji rinkimų komisija, agitacija, Seimo rinkimai

  Svarbiausios temos