18:12 2020 Spalio 19
Tiesioginis eteris
 • USD1.1741
 • RUB91.5767
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą
  Lietuvos Seimo rinkimai — 2020 (210)

  Išskirtiniame interviu Sputnik Lietuva Narkevičius sakė, kad LLRA-KŠS darbas buvo efektyvus ir veiksmingas. Jis tikisi, kad Lietuvos piliečiai tai matė ir įvertino

  VILNIUS, spalio 11 — Sputnik. Lietuvos susisiekimo ministerijos vadovas Jaroslavas Narkevičius, Lietuvos lenkų rinkimų akcija – Krikščioniškųjų šeimų sąjunga (LLRA-KŠS) narys, rinkimus į Seimą įvertino išskirtiniame Sputnik Lietuva interviu.

  Narkevičius pabrėžė, kad reikia palaukti galutinių rinkimų rezultatų, tačiau, pasak jo, lenkų partija dirbo sąžiningai, ypač paskutiniais metais, įstojus į Lietuvos vyriausybę. Susisiekimo ministerijos vadovas tikisi, kad Lietuvos piliečiai tai pamatys ir įvertins.

  "Žinoma, kai kas nors dirba efektyviai, tada konfrontacija taip pat stiprėja, todėl ypač vertinga tai, kad, nepaisant susidūrimo ir visokių ... išgalvotų istorijų ... mums pavyko iš tikrųjų dirbti labai efektyviai. Ir kaip toliau klostysis situacija, žinoma, priklausys nuo rezultatų, tačiau mes tai nuolat akcentavome ir netgi demonstravome savo pozicija, kad patys nesiekiame valdžios ir užimti jokių ministerijų", — sakė Lietuvos ministras.

  Narkevičius tikisi, kad rinkimų rezultatai bus teigiami lenkų partijai.

  "Jei matysime, kad mūsų programos pozicijos, tai ypač socialinė politika, be abejo, bus viena po kitos, tada kalbėsime apie priemones, apie formas [su kuriomis] ši politika galėtų būti įgyvendinta", — apibendrino jis.

  Lietuvoje baigėsi pagrindinė Seimo rinkimų diena.

  Balsavimo apylinkės veikė nuo 7:00 iki 20:00. Naujausiais Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) duomenimis, rinkėjų aktyvumas viršijo 47 proc. Iš viso balsavimo teisę turi 2 411 617 piliečių.

  Naująją Seimo sudėtį sudarys 141 narių.

  Temos:
  Lietuvos Seimo rinkimai — 2020 (210)
  Tegai:
  Jaroslavas Narkevičius, Seimo rinkimai

  Svarbiausios temos