20:01 2020 Gruodžio 01
Tiesioginis eteris
 • USD1.1968
 • RUB90.7837
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą
  Lietuvos Seimo rinkimai — 2020 (279)

  LVŽS pirmajame rinkimų ture surinko 17,5 procento balsų ir atsidūrė antrojoje vietoje

  VILNIUS, spalio 12 — Sputnik. Pirmadienį Seime buvo surengta spaudos konferencija, skirta aptarti pirmojo Seimo rinkimų turo rezultatus.

  "Mes labai džiaugiamės, kad vakar rinkimai buvo tokie aktyvūs", — teigė po pirmojo rinkimų turo antrojoje vietoje likusios Lietuvos valstiečių ir žaliųjų partijos (LVŽS) lyderis Ramūnas Karbauskis.

  "Pirmiausia, labai džiaugėmės, kad vakar rinkimai buvo tokie aktyvūs, netoli to, kas buvo prieš ketverius metus. Turėjome didelę baimę, kad rinkimuose aktyvumas bus daug mažesnis dėl koronaviruso, bet ta baimė nepasiteisino. Žiūrint į rezultatus, vietų prasme jie baigėsi kaip parėjusieji rinkimai, mes turime antrą poziciją, tik tiek, kad skirtumas truputį didesnis", — sakė LVŽS lyderis.

  Pasak jo, rinkimai dar nesibaigė.

  "Aišku, kad partijos turi skirtingas pozicijas. Rinkėjai pasirinks, bet į rinkimus ėjome kaip į tam tikrą egzaminą", — apibendrino jis.

  LVŽS pirmajame rinkimų ture surinko 17,5 proc. balsų ir atsidūrė antrojoje vietoje. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos preliminarus mandatų skaičius — 16. Rinkiminiame sąraše pirmasis išreitinguotas buvo Saulius Skvernelis, jau surinkęs 54 tūkstančius pirmumo balsų. Ramūnas Karbauskis antras, po jo — Aurelijus Veryga.

  Antrasis rinkimų turas vyks spalio 25 dieną.

  2020-2024 kadencijos Lietuvos Seimo rinkimai
  © Sputnik
  2020-2024 kadencijos Lietuvos Seimo rinkimai
  Temos:
  Lietuvos Seimo rinkimai — 2020 (279)

  Dar šia tema

  Lietuvoje rinkėjų aktyvumas Seimo rinkimuose buvo didesnis nei 47 proc.
  Trys parlamentarai laimėjo rinkimus į Seimą vienmandatėse apygardose
  Tegai:
  Ramūnas Karbauskis, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS)

  Svarbiausios temos