10:44 2020 Spalio 23
Tiesioginis eteris
 • USD1.1821
 • RUB90.8256
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą
  Lietuvos Seimo rinkimai — 2020 (225)

  Taip pat lieka neaišku, su kuo vėliau Nausėdai bus patogiau dirbti, mano politologas Vadimas Volovojus

  VILNIUS, spalio 13 — Sputnik. Iki antrojo Seimo rinkimų turo nėra aišku, kas sudarys koaliciją, interviu Sputnik Lietuva sakė politologas Vadimas Volovojus.

  "Pirma turiu pasakyti, kad po pirmojo rinkimų turo tapo akivaizdu, jog intriga sugrįžo. Dabar šansai suformuoti centro kairės ar dešinės koaliciją yra 50 ant 50. Reikia žiūrėti, kas ją formuos, tai tiesiogiai priklausys nuo balsavimo vienmandatėse apygardose rezultatų. Tikriausiai, jei paimtume abu variantus — tiek dešiniuosius, tiek kairiuosius, norisi pasakyti, kad galbūt jam bus lengviau dirbti su dešiniaisiais, nes yra tam tikra santykių su kairiaisiais istorija — su premjeru Skverneliu, skandalai su Susisiekimo ministerija. Tai rodo, kad jų santykiai yra gana komplikuoti, tačiau, kita vertus, negalima vienareikšmiškai teigti, kad su dešiniaisiais viskas vyks sklandžiai ir be jokių incidentų", — sakė jis.

  Volovojus mano, kad Nausėdai su dešiniaisiais tikrai nebus lengva.

  Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda pareiškė, kad yra pasirengęs dirbti šalies labui su visomis politinėmis jėgomis, kurios bus Seime.

  Pirmasis Seimo rinkimų turas įvyko sekmadienį. Antrasis turas vyks spalio 25 dieną. Jis vyks tose rinkimų apylinkėse, kur nė vienam iš kandidatų nepavyko surinkti daugiau nei 50 procentų balsų. 68 mandatai vis dar laisvi.

  Lietuvos vadovas pabrėžė, kad kol kas sunku kalbėti apie jėgų išsidėstymą naujajame Seime, ir pridūrė, kad tai paaiškės po antrojo rinkimų turo, kur rinkėjai tars savo galutinį žodį.

  Temos:
  Lietuvos Seimo rinkimai — 2020 (225)

  Dar šia tema

  Karbauskis papasakojo apie galimą centro kairės koalicijos sukūrimą
  Šansai — 50 ant 50. Pirmasis Seimo rinkimų turas praėjo, o intriga sugrįžo
  Rinkimai baigėsi? Rinkimai tęsiasi!
  Tegai:
  Seimo rinkimai, Gitanas Nausėda

  Svarbiausios temos