19:26 2021 Sausio 23
Tiesioginis eteris
 • USD1.2158
 • RUB91.1009
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą

  Anksčiau JAV Teisingumo departamentas ir FTB pareiškė kaltinimus šešiems Rusijos piliečiams dėl įsilaužimų ir kenkėjiškų programų platinimo, siekiant užpulti kitų šalių infrastruktūrą

  VILNIUS, spalio 20 — Sputnik. Rusijos ambasada Vašingtone atmeta JAV kaltinimus Rusijos piliečiams dėl kibernetinių išpuolių ir destabilizuojamos veiklos visame pasaulyje, RIA Novosti sakė diplomatinės atstovybės atstovas.

  Anksčiau JAV Teisingumo departamentas ir FTB pareiškė kaltinimus šešiems Rusijos piliečiams dėl įsilaužimų ir kenkėjiškų programų platinimo, siekiant užpulti kitų šalių infrastruktūrą. Visų pirma, jie kaltinami už "NotPetya" viruso išplatinimą 2017 metais. Teigiama, kad šie asmenys yra GRU nariai, organizavę, be kita ko, kibernetines atakas olimpinėse žaidynėse Pietų Korėjoje. Beveik tuo pačiu metu JK paskelbė, kad Rusijos žvalgyba taip pat planavo kibernetinį išpuolį prieš Tokijaus olimpinių žaidynių organizatorius iki jų atidėjimo.

  "Visiškai akivaizdu, kad tokios naujienos neturi nieko bendro su realybe ir yra skirtos tik rusofobiškų nuotaikų kurstymui Amerikos visuomenėje, "raganų medžioklės" ir šnipų manijos pradžiai. Visa tai jau kelerius metus buvo išskirtinis Vašingtono politinio gyvenimo bruožas, kuris griauna kadaise pragmatiškus Rusijos ir Amerikos santykius ir dirbtinai primeta savo gyventojams toksišką Rusijos ir visko, kas su ja susiję, suvokimą", — sakė ambasados ​​pareigūnas.

  Agentūros pašnekovas pabrėžė, kad Rusija nedalyvavo ir neketina dalyvauti "destabilizuojamose operacijose" visame pasaulyje.

  "Tai neatitinka mūsų užsienio politikos, nacionalinių interesų, taip pat mūsų supratimo, kaip kuriami valstybių santykiai. Rusija gerbia kitų šalių suverenitetą ir nesikiša į jų reikalus", — pridūrė jis.

  Užsienio reikalų ministerijos šaltinis RIA Novosti sakė, kad Jungtinių Valstijų ir Didžiosios Britanijos kaltinimai Rusijos įsilaužėlių dalyvavimu įvairiuose išpuoliuose, taip pat prieš Tokijaus olimpinių žaidynių organizatorius, yra nepagrįsti ir skirti vidinei auditorijai.

  Dar šia tema

  "Užteks poros smūgių: Pentagonui buvo paaiškinta, kaip kovoti su Rusija ir Kinija
  Klastingas Kremliaus planas: sužlugdyti Ameriką, kad būtų išgelbėtas Trampas
  "Rusų įsilaužėlių" ataka: RT parodė, kaip Senis Šaltis nugalėjo Santą
  Nyderlandai kaltina rusus "įsilaužimu" į Cheminio ginklo draudimo organizaciją
  Tegai:
  kaltinimai, Rusija, JAV

  Svarbiausios temos