05:21 2021 Sausio 27
Tiesioginis eteris
 • USD1.2143
 • RUB91.2538
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą
  Lietuvos Seimo rinkimai — 2020 (279)

  Pranešama, kad 70 Seimo narių renkama daugiamandatėje apygardoje ir 71 — vienmandatėse. Antrasis turas baigėsi praėjusį sekmadienį

  VILNIUS, spalio 31 — Sputnik. Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) patvirtino galutinius Seimo rinkimų rezultatus, rašo VRK spaudos tarnyba.

  Iš viso buvo išrinktas 141 parlamento narys. Pranešama, kad 70 Seimo narių renkama daugiamandatėje apygardoje ir 71 — vienmandatėse.

  Daugiausia mandatų Seime turės Tėvynės Sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai — 50. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga gavo 32 mandatus.

  Be to, Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdis ir Lietuvos socialdemokratų partija turės po 13 atstovų parlamente, partijai tai buvo pirmieji Seimo rinkimai. Darbo partija Seime turės 10 atstovų. 11 mandatų naujojo Seimo narių sudėtyje priklauso Laisvės partijai.

  Lietuvos socialdemokratų darbo partija ir Lietuvos lenkų rinkimų akcija-Krikščioniškų šeimų sąjunga Seime turės po 3 narius. Lietuvos žaliųjų partija ir partija "Laisvė ir Teisingumas" parlamente turės po 1 atstovą.

  Taip pat pat naujojoje kadencijoje dirbs 4 Seimo nariai, kurie savo kandidatūrą išsikėlė patys.  

  Temos:
  Lietuvos Seimo rinkimai — 2020 (279)

  Dar šia tema

  Valdžia iš dangaus — kodėl nesidžiaugia konservatoriai?
  Landsbergių klano triumfas. Kaip nauji partneriai padės TS-LKD grįžti į valdžią?
  VRK Tapino akcijoje prieš lenkų partijos lyderį šiurkščių pažeidimų nenustatė
  Tegai:
  Vyriausioji rinkimų komisija, Seimo rinkimai

  Svarbiausios temos