07:46 2020 Gruodžio 05
Tiesioginis eteris
 • USD1.2159
 • RUB90.0679
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą
  JAV prezidento rinkimai — 2020 (94)

  Politiko teigimu, reikia žiūrėti į rinkimų rezultatus Floridoje, nes jau seniai tapo įprasta — kas laimi Floridoje, tas laimi prezidento rinkimus

  VILNIUS, lapkričio 3 — Sputnik. Buvęs Europos Parlamento narys, politikas ir verslininkas Antanas Guoga pareiškė, jog žino, kas bus išrinktas nauju JAV prezidentu. Apie tai jis parašė savo Facebook paskyroje.

  "Šiandien Amerika renka Prezidentą. Aš jau žinau, kas laimės. O ką manote Jūs?" — parašė politikas.

  Pasak Guogos, jau daugiau kaip 80 milijonų amerikiečių balsavo iš anksto, kas yra rekordiškai daug, ir apklausos bei ekspertai prognozuoja Džo Baideno pergalę.

  Tuo tarpu Lietuvos politikas pažymi, jog Donaldas Trampas nepasiduoda.

  "Labai reikia žiūrėti Floridą. Nuo 1986 metų, kas laimi Floridoje, tas laimi prezidento rinkimus. Laukia įdomi ir didelė kova. Jos nugalėtojas bus aiškus rytoj ryte. Greičiausiai Baidenas. Bet Trampas visada mokėjo nustebinti", — parašė Guoga.

  Kita vertus, politiko teigimu, kas bebūtų naujasis Baltųjų rūmų šeimininkas, Lietuvai svarbu turėti strateginį partnerį už Atlanto.

  JAV prezidento rinkimai vyksta lapkričio 3 dieną, daugelyje valstijų jau įvyko išankstinis balsavimas. Varžovai rinkimuose yra respublikonų kandidatas, dabartinis Baltųjų rūmų vadovas Donaldas Trampas ir demokratų kandidatas Džo Baidenas.

  Temos:
  JAV prezidento rinkimai — 2020 (94)

  Dar šia tema

  Myliu Rusiją: JAV kandidatas į prezidentus papasakojo apie panašumus su Putinu
  Lietuvos bankas pasakojo, kieno pergalė JAV rinkimuose yra pelningesnė Lietuvai
  Ekspertas pasakojo, kokie bus Rusijos ir JAV santykiai po rinkimų
  Tegai:
  Antanas Guoga, Lietuva, prezidento rinkimai, JAV

  Svarbiausios temos