03:50 2021 Sausio 23
Tiesioginis eteris
 • USD1.2158
 • RUB91.1009
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą

  LSDP pareiškė, kad šioje Seimo kadencijoje jie bus konstruktyvia opozicija, aktyviai teiks pasiūlymus ir sieks iš opozicijos įgyvendinti savo rinkimų programą

  VILNIUS, lapkričio 11 — Sputnik. Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) frakcijos seniūnu trečiadienį vieneriems metams išrinktas Seimo narys Algirdas Sysas, praneša partijos spaudos tarnyba.

  LSDP pirmininkas Gintautas Paluckas, frakcijos sprendimu, teikiamas užimti Seimo vicepirmininko postą.

  Pasak Syso, šioje Seimo kadencijoje socialdemokratai bus konstruktyvia opozicija, aktyviai teiks pasiūlymus ir sieks iš opozicijos įgyvendinti savo rinkimų programą.

  "Ypatingą dėmesį mes skirsime socialinio teisingumo, nelygybės mažinimo ir žmogaus teisių klausimams, kurie bus mūsų, kaip principingos kairiosios opozicijos, prioritetais", — sako Sysas.

  LSDP frakcijos seniūno pavaduotoja išrinkta Seimo narė Orinta Leiputė.

  Frakcija sutarė frakcijos seniūną rinkti kasmet.

  Antrasis Lietuvos Seimo rinkimų turas vyko spalio 25 dieną. Konservatoriai Seime turės 50 mandatų iš 141. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga Seime turės 32 atstovus. Liberalų sąjūdis ir Laisvės partija iškovojo atitinkamai 13 ir 11 mandatų. Socialdemokratai Seime turės 13 atstovų, o Darbo partija — dešimt. 

  Tegai:
  Seimas, Seimo opozicija, Lietuvos socialdemokratų partija (LSDP)

  Svarbiausios temos