05:19 2020 Lapkričio 24
Tiesioginis eteris
 • USD1.1901
 • RUB90.3507
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą

  Politiko teigimu, raginimo dirbti Seimo nariu jis sulaukė iš šeimos, artimųjų ir naujųjų valdančiųjų konservatorių

  VILNIUS, lapkričio 13 — Sputnik. Buvęs Europos Parlamento narys, politikas ir verslininkas Antanas Guoga pranešė, kad dirbs naujos kadencijos Seime.

  Guogos teigimu, palaikymo ir raginimo dirbti Seimo nariu jis sulaukė iš šeimos, artimųjų ir naujųjų valdančiųjų konservatorių.

  "Tokio didžiulio kvietimo dirbti Lietuvai nebuvau patyręs. Tai labai įpareigoja. Eiti, dirbti ir pateisinti pasitikėjimą. Jausdamas labai didelę paramą ir atsakomybę, apsisprendžiau dirbti Seime", — ketvirtadienį Facebook'e paskelbė Guoga.

  Pasak politiko, jis turi daug sumanymų ir iniciatyvų, tad Seime dirbs sunkiai.

  JAV vėliava
  © Sputnik / Владислав Адамовский

  "Visą savo Seimo nario atlyginimą atiduosiu labdarai. Kiekvieną mėnesį galėsite siūlyti, kur ją paskirti. Apie tai visada pranešiu viešai", — pranešė Guoga.

  Jis taip pat pažymėjo, kad visą savo Seimo nario atlyginimą atiduos labdarai, o kiekvieną mėnesį jo siekėjai galės siūlyti, kur ją paskirti.

  Guoga taip pat pabrėžė teiksiąs pasiūlymus gimstamumo didinimo, inovacijų ir tyrimų pažangos, regioninės politikos srityse.

  Seimo rinkimų į rezultatai

  Spalio pabaigoje VRK patvirtino oficialius rinkimų rezultatus. Iš viso buvo išrinktas 141 deputatas. 70 Seimo narių renkami daugiamandatėse apygardose, 71 — vienmandatėse apygardose.

  Pergalę iškovojo konservatorių partija Tėvynės Sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai (TS-LKD). Ji gavo 50 mandatų. Antrojoje vietoje atsidūrė valdančioji partija — Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS), kuri turės 32 mandatus.

  Dar šia tema

  Paaiškėjo, kas gali užimti Seimo pirmininko postą
  KT atsisakė nagrinėti pareiškėjo paklausimą dėl Seimo rinkimų įstatymo pažeidimo
  Skvernelis papasakojo, į kokį postą gali pretenduoti naujajame Seime
  Tegai:
  Seimas, Antanas Guoga

  Svarbiausios temos