16:58 2020 Lapkričio 28
Tiesioginis eteris
 • USD1.1922
 • RUB90.9894
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą

  Tuo pat metu "koordinuotas informacines atakas" prieš Varšuvą taip pat vykdo Kinija ir Vokietija, teigia Lenkijos specialiųjų tarnybų koordinavimo ministro atstovas Stanislavas Žarinas

  VILNIUS, lapkričio 15 — Sputnik. Rusija bando atakuoti Lenkiją informaciniame lauke, siekdama sugadinti jos reputaciją, teigė Stanislavas Žarinas (Stanisław Żaryn), Lenkijos specialiųjų tarnybų koordinavimo ministro atstovas. Apie tai praneša RIA Novosti su nuoroda į Lenkijos žiniasklaidą.

  Žarinas mano, kad Maskva tariamai nori pristatyti Lenkiją kaip šalį, kuri nuolat kelia problemų Europoje.

  "Didžiausia grėsmė Lenkijai yra Rusijos veikla, kurios pagrindas yra melas, manipuliavimas Lenkijos, NATO ir Vakarų įvaizdžiu", — sakė jis.

  Žarinas teigė, kad Lenkija yra viena iš svarbiausių valstybių Rytų Europoje. Pasak jo, Rusijos Federacija savo veiksmais bando "sustiprinti energetinį ir politinį dominavimą" šiame regione.

  ES, Lenkijos, NATO vėliavos
  © Sputnik / Алексей Витвицкий

  Be to, anot spaudos atstovo, "koordinuotas informacines atakas" prieš Varšuvą taip pat vykdo Kinija ir Vokietija.

  Lenkija yra viena iš ES šalių, kuri Rusijos atžvilgiu skleidžia agresyviausią retoriką. Varšuva kartu su Baltijos šalimis nuolat skelbia galimą "Rusijos grėsmę" ir siekia surinkti kuo daugiau Amerikos kariuomenės bei ginklų.

  Kaip ne kartą pažymėjo Rusijos valdžia, visi Vakarų politikų pareiškimai apie tariamai agresyvius Rusijos Federacijos ketinimus tėra pretekstas NATO priartėti ir sustiprėti šalia Rusijos sienų.

  Dar šia tema

  Žiniasklaida: sankcijos prieš "Nord Stream-2" smogs Lenkijai ir Danijai  
  Lavrovas pareiškė apie Lietuvos ir Lenkijos nurodymus protestuotojams Minske
  Tegai:
  Lenkija, Rusija

  Svarbiausios temos