06:42 2021 Sausio 27
Tiesioginis eteris
 • USD1.2143
 • RUB91.2538
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą

  Iki šiol šalies vadovas susitiko su puse kandidatų į Ingridos Šimonytės vadovaujamą Ministrų kabinetą

  VILNIUS, gruodžio 1 — Sputnik. Iki šios savaitės pabaigos Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda užbaigs susitikimus su premjerės Ingridos Šimonytės pasiūlytais kandidatais į ministrus. Apie tai ji pasakojo žurnalistams po pokalbio su valstybės vadovu, praneša TASS.

  Nausėda kol kas susitiko su puse kandidatų į Šimonytės vadovaujamą Ministrų kabinetą. Dėl kai kurių prezidentas turi abejonių, tačiau konkrečių pavardžių premjerė neįvardino.

  "Vyriausybė yra koalicijos derybų rezultatas, todėl bet kokius galimus pasikeitimus Ministrų kabineto sudėtyje turėtų aptarti visos koalicijos partnerės", — sakė Šimonytė, pridurdama, kad, jos žiniomis, prezidentas susitikimus su kandidatais turėtų baigti penktadienį.

  Lapkričio 18 dieną Šimonytė pristatė prezidentui kandidatus į ministrų postus. Kaip tada pažymėjo Nausėda, šis sąrašas nėra galutinis ir gali keistis. Jis pareiškė, kad su kiekvienu kandidatu kalbėsis asmeniškai.

  Lapkričio 24 Seimas patvirtino Šimonytės kandidatūrą į Lietuvos ministres pirmininkes. Po to prezidentas pasirašė dekretą dėl jos paskyrimo. Dabar per dvi savaites ji turi suformuoti Ministrų kabinetą ir parengti jo veiklos programą.

  Dar šia tema

  Sveikatos ekspertai rekomenduoja griežtinti karantino sąlygas
  Žada jiems gerovę: Lietuva sugalvojo dar vieną masalą baltarusiams
  Šimonytės Lietuva: ko iš 2020-2024 metų vyriausybės tikisi Andrius Užkalnis?
  Politologas: valdančioji dauguma Lietuvoje nori pritaikyti valdžią sau
  Tegai:
  Ingrida Šimonytė, Lietuva, Gitanas Nausėda

  Svarbiausios temos