22:16 2021 Sausio 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.2101
 • RUB89.0850
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą

  Rusijos iniciatyva JT Saugumo Taryba trečiadienį surengs neoficialų posėdį (pagal "Arria formulę"), skirtą Minsko susitarimų įgyvendinimui

  VILNIUS, gruodžio 2 — Sputnik. Ukraina žada boikotuoti neoficialų JT Saugumo Tarybos posėdį, kuriame ketina dalyvauti nepripažintų DLR ir LLR atstovai, sakė Ukrainos užsienio reikalų ministras Dmitrijus Kuleba, praneša RIA Novosti.

  NATO ir Ukrainos vėliavos
  © Sputnik / Михаил Маркив

  Rusijos iniciatyva JT Saugumo Taryba trečiadienį surengs neoficialų posėdį (pagal "Arria formulę"), skirtą Minsko susitarimų įgyvendinimui. Dalyvauti internetiniame renginyje buvo pakviestas LLR įgaliotasis atstovas Donbaso kontaktinėje grupėje Vladislavas Deinoga ir DLR atstovas kontaktinėje grupėje, DPR užsienio reikalų ministerijos vadovė Natalija Nikonorova.

  "Susitikimą (JT Saugumo Tarybos susitikimą pagal ("Arria formulę" — Sputnik) boikotuos ne tik Ukraina, bet ir JAV, Jungtinė Karalystė, Prancūzija, Vokietija, Estija ir Belgija. Tai yra visos, išskyrus Rusijos Federaciją, JT Saugumo Tarybos posėdyje dalyvaujančios valstybės. Tai yra svarbus signalas, nes ESBO dalyvauja TCG (trišalės kontaktinės grupės — Sputnik) derybų procese", — "Ukrinform" sakė Kuleba.

  Anksčiau pirmasis Rusijos Federacijos atstovo JT pavaduotojas Dmitrijus Polianskis sakė, kad Vokietija ir Prancūzija neleido transliuoti susitikimo pagal "Arria formulę" su DLR ir LLR atstovais JT tinklalapyje.

  Dar šia tema

  Kremlius sureagavo į netikėtą Kijevo idėją panaikinti DLR ir LLR
  "Pajuokos objektas": DLR įvertino buvusio Gorlovkos mero prisipažinimą šnipinėjant
  Buvęs Ukrainos diplomatas paragino paversti LLR ir DLR "laukiniu lauku"
  Tegai:
  Jungtinių Tautų organizacija (JTO), Ukraina

  Svarbiausios temos