12:24 2021 Sausio 17
Tiesioginis eteris
 • USD1.2123
 • RUB89.0364
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą

  Lietuvos vadovas ir Saulius Skvernelis taip pat aptarė taikomas kovos su koronaviruso pandemija priemones

  VILNIUS, gruodžio 2 — Sputnik. Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda susitiko su laikinai ministro pirmininko pareigas einančiu Sauliumi Skverneliu ir aptarė laikinosios Vyriausybės pasirengimą perduoti darbus naujai Vyriausybei, kai ši bus suformuota, praneša prezidento spaudos tarnyba.

  Šalies vadovas taip pat išsakė lūkestį, kad laikinoji Vyriausybė privalo sąžiningai ir skaidriai atlikti savo pareigas iki paskutinių darbo akimirkų. Pasak prezidento, kolegiškas darbų ir informacijos perdavimas yra ypač svarbus šiuo kritiniu šaliai laikotarpiu.

  Президент Литвы Гитанас Науседа и исполняющий обязанности премьера Саулюс Сквернялис
  Prezidentas Gitanas Nausėda su laikinai ministro pirmininko pareigas einančiu Sauliumi Skverneliu

  Prezidentas su Skverneliu aptarė ir taikomas kovos su koronaviruso pandemija priemones.

  "Karantino sąlygomis pandemijos plitimas sulėtėjo, tačiau nesustojo. Siekdami apsaugoti žmonių sveikatą ir išvengti didesnių gydymo įstaigų veiklos sutrikimų, turime pasiekti, kad užsikrėtimų skaičius pagaliau imtų mažėti", — pabrėžė šalies vadovas.

  Pasak prezidento, Lietuvą jau artimiausiu metu gali pasiekti COVID-19 vakcinos, todėl būtina tinkamai pasiruošti jų priėmimui ir visuomenės skiepijimui. Ypač svarbu užtikrinti, kad logistiniai veiksmai būtų suderinti, vakcina saugiai laikoma ir efektyviai skirstoma.

  Lapkričio 24 Seimas patvirtino Šimonytės kandidatūrą į Lietuvos ministres pirmininkes. Ji pateikė Nausėdai kandidatų į ministrus sąrašą, tačiau prezidentas teigė, kad ne visi kandidatai bus patvirtinti.

  Kol kas Lietuvos vadovas rengia susitikimus su kandidatais. Planuojama, kad Nausėda susitiks su visais kandidatais iki šios savaitės pabaigos.

  Dar šia tema

  Lietuvos prezidentas paragino tobulinti mokesčių sistemą
  Prezidentas užbaigs susitikimus su kandidatais į ministrus iki savaitės pabaigos
  Nepaklusnus Lietuvos prezidentas
  Nausėda pareiškė, kad ne visi kandidatai į ministrus bus patvirtinti
  Tegai:
  Gitanas Nausėda, Saulius Skvernelis

  Svarbiausios temos