11:28 2021 Vasario 26
Tiesioginis eteris
 • USD1.2225
 • RUB90.3519
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą

  Išeinantis ministerijos vadovas palinkėjo kolegai sėkmės ir pakvietė jį dalyvauti rytiniame ministerijos darbuotojų posėdyje

  VILNIUS, gruodžio 10 — Sputnik. Laikinasis sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga susitiko su būsimuoju Sveikatos apsaugos ministerijos vadovu Arūnu Dulkiu. Apie tai jis rašė savo Facebook paskyroje.

  Anot ministro, jis džiaugiasi, kad jie turėjo galimybę betarpiškai ir be politinių užuominų aptarti COVID-19 situaciją, darbą ministerijoje ir kitus svarbius klausimus.

  "Turėjau ir puikią progą būsimąjį ministrą supažinti su Latvijos bei Estijos sveikatos ministrais, nes šiandien turėjome tradicinį, kiekvieną savaitę vykstantį, Baltijos šalių ministrų pokalbį apie situaciją šalyse. Padėkojau Latvijos ir Estijos kolegoms už bendrystę ir bendradarbiavimą šiuo sudėtingu laikotarpiu. Lietuva liko skolinga Baltijos politikos dialogo suorganizavimą, nes šiemet buvo mūsų šalies eilė tai daryti. Šį įsipareigojimą perdaviau kolegai Arūnui Dulkiui", — rašė Veryga.

  Galiausiai politikas palinkėjo kolegai sėkmės darbe.

  "Sutarėme, kad penktadienį būsimasis ministras sudalyvaus ir mūsų ministerijos rytiniame štabo posėdyje bei gyvai susipažins su štabo kolegomis. O kol kas linkiu sėkmės ruošiantis iššūkių kupinam darbui", — sakė Veryga.

  Šią savaitę Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda patvirtino Ingridos Šimonytės Vyriausybės sudėtį. Sveikatos apsaugos ministru paskirtas konservatorius Arūnas Dulkys.

  Dar šia tema

  Žolytę rūko: Lietuvoje sugalvotas paaiškinimas keistiems valdančiųjų pareiškimams
  Seimo pirmininkė pokalbio su Tichanovskaja metu palaikė Baltarusijos opoziciją
  Antikorupcijos komisija vykdys kontrolę dėl kovai su COVID-19 skirtų lėšų panaudojimo
  Tegai:
  Baltijos šalys, Sveikatos apsaugos ministerija (SAM), Aurelijus Veryga

  Svarbiausios temos