07:06 2021 Sausio 18
Tiesioginis eteris
 • USD1.2123
 • RUB89.0364
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą

  Pokalbio metu premjerai pabrėžė, kad vakcina teikia itin daug vilčių. Taip pat pabrėžta būtinybė užtikrinti ne tik efektyvią logistiką, bet ir įkvėpti žmonėms pasitikėjimą skiepais

  VILNIUS, gruodžio 12 — Sputnik. Ministrė pirmininkė Ingrida Šimonytė telefonu kalbėjosi su Estijos premjeru Juriu Ratu, rašoma Vyriausybės pranešime.

  Baltijos šalių premjerai aptarė pandemijos situaciją, gynybos klausimus, tolesnį šalių bendradarbiavimą.     

  Pokalbio pradžioje Estijos premjeras Ratas pasveikino Šimonytę pradėjus vadovauti Vyriausybei ir palinkėjo didelės sėkmės grumiantis su nelengvais šiandienos iššūkiais, stiprinant Lietuvos žmonių gerovę.

  Premjerai kalbėjosi apie COVID-19 valdymą, sutarta ir toliau dalintis patirtimi, kartu su Baltijos valstybėmis spręsti šios pandemijos sukeltas problemas.

  Pokalbio metu premjerai pabrėžė, kad itin daug vilčių teikia vakcina, būtina užtikrinti ne tik efektyvią logistiką, bet ir įkvėpti žmonėms pasitikėjimą skiepais.

  Šimonytė patikino, kad Vyriausybė ir ateityje skirs didelį dėmesį tiek "Rail Baltica", tiek Baltijos šalių elektros tinklų sinchronizavimo su Europos tinklais projektams, užtikrins, kad visi darbai būtų atlikti kokybiškai ir laiku.

  Seimas penktadienį surengtame neeiliniame posėdyje pritarė Šimonytės vadovaujamos Vyriausybės programai. Tuo pačiu patvirtintas Ministrų kabinetas, kuris tame pačiame posėdyje ir prisiekė.

  Tegai:
  Jüri Ratas, Ingrida Šimonytė

  Svarbiausios temos