22:26 2021 Sausio 19
Tiesioginis eteris
 • USD1.2132
 • RUB89.4400
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą

  Teisingumo ministrė prie savo politinės komandos pakvietė prisijungti Elaną Jablonską, kuris nuo 2012 eina vadovaujamas pareigas Lietuvos policijoje

  VILNIUS, gruodžio 21 — Sputnik. Teisingumo ministrė Evelina Dobrovolska paskyrė antrąjį viceministrą, praneša Teisingumo ministerijos spaudos tarnyba.

  Ministrė prie savo politinės komandos pakvietė prisijungti Elaną Jablonską. Viceministro pareigas jis pradės eiti gruodžio 28 dieną.

  Jablonskas kuruos bausmių vykdymo sistemos sritį ir bus atsakingas už pokyčius įkalinimo įstaigose, taip pat viešųjų pirkimų pažeidimų prevenciją Teisingumo ministerijoje ir jos žinioje esančiose įstaigose bei antikorupcinės politikos įgyvendinimą. 

  "Jaučiuosi subūrusi profesionalią ir vertybiškai stiprią komandą, su kuria, tikiu, sėkmingai pasieksime Vyriausybės programoje numatytus tikslus bei lūkesčius, imsimės taip reikalingų ir pasvertų pokyčių, grįstų tvariais ir apgalvotais sprendimais", — pasakė teisingumo ministrė. 

  Pažymima, jog iki šiol Jablonskas dirbo Lietuvos policijoje, nuo 2012 metų buvo Vilniaus apskrities Vyriausiojo policijos komisariato Imuniteto skyriaus viršininkas, nuo 2015 metų ketverius metus buvo Policijos departamento Imuniteto valdybos viršininkas, dirbo Kauno apskrities Vyriausiojo policijos komisariato viršininku. Pastaruoju metu buvo laikinasis Marijampolės Vyriausiojo policijos komisariato vadovas. 

  Jablonskas Lietuvos teisės universitete yra įgijęs Teisės bakalauro laipsnį, Mykolo Romerio universitete — teisės ir policijos veiklos magistrą. 

  Dar šia tema

  Lietuvos teisingumo ministerija nubausta už konkurencijos tarp notarų pažeidimą
  "Šizofrenijos" apraiškos Lietuvoje visuomenėje. Kas nugalės — COVID-19 ar sveikas protas?
  Dobrovolska paprašė ES apsaugoti Sausio 13-osios bylos teisėjus nuo RF nuosprendžio
  Tegai:
  Teisingumo ministerija, Lietuva

  Svarbiausios temos