18:30 2021 Vasario 26
Tiesioginis eteris
 • USD1.2121
 • RUB90.6697
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą
  JAV prezidento rinkimai — 2020 (108)

  Anot jo, rinkimuose buvo "didelio masto biuletenių klastojimas" per balsavimą paštu "svyruojančiose" valstijose, dvigubo balsavimo atvejai, mirusių rinkėjų sąrašai, melagingi parašai, balsų ir rinkėjų skaičiaus neatitikimas bei daugybė kitų pažeidimų

  VILNIUS, gruodžio 27 — Sputnik. JAV prezidentas Donaldas Trampas paragino respublikonų atstovus Senate kovoti užginčijant prezidento rinkimų rezultatus.

  "Atėjo laikas respublikonų senatoriams sustiprėti ir kovoti dėl prezidento posto, kaip tai darytų demokratai, jei jie iš tikrųjų laimėtų (prezidento rinkimus — Sputnik). Įrodymai yra nepaneigiami!" — Twitter'yje rašė Trampas.

  Anot jo, rinkimuose buvo "didelio masto biuletenių klastojimas" per balsavimą paštu "svyruojančiose" valstijose, dvigubo balsavimo atvejai, mirusių rinkėjų sąrašai, melagingi parašai, balsų ir rinkėjų skaičiaus neatitikimas bei daugybė kitų pažeidimų.

  Be to, JAV prezidentas skundėsi, kad teismai ir FTB "neatlieka savo darbo". JAV rinkimų sistema, pasak jo, "atrodo, kad tai sistema trečiojo pasaulio šalyje".

  Lapkričio 3 dieną Jungtinėse Valstijose vyko prezidento rinkimai, kuriuos laimėjo buvęs viceprezidentas Džo Baidenas, tačiau dabartinis prezidentas Donaldas Trampas nepripažįsta pralaimėjimo. Nugalėtoją oficialiai paskelbs Kongresas sausio 6 dieną, o inauguracija numatyta sausio 20 dieną.

  Temos:
  JAV prezidento rinkimai — 2020 (108)

  Dar šia tema

  Trampo vakcina: kiek kainuoja vaistai amerikiečiams
  Trampas sudavė lemtingą smūgį: Amerika nebetiki žiniasklaida
  Trampo advokatas pakomentavo Aukščiausiojo Teismo sprendimą po rinkimų
  Tegai:
  prezidento rinkimai, JAV, Donaldas Trampas

  Svarbiausios temos