03:29 2021 Sausio 27
Tiesioginis eteris
 • USD1.2143
 • RUB91.2538
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą

  Šiandien ryte Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento darbuotojai į Kroatiją išgabeno 300 miegmaišių

  VILNIUS, gruodžio 31 — Sputnik. Lietuva skiria pagalbą Kroatijai, kurioje įvyko galingas žemės drebėjimas, praneša Vidaus reikalų ministerijos spaudos tarnyba.

  Trečiadienį Vyriausybė pritarė VRM pasiūlymui suteikti pagalbą Kroatijai, nukentėjusiai nuo vieno stipriausių žemės drebėjimų. Nutarta iš valstybės rezervo išsiųsti 300 miegmaišių bei skirti 100 tūkstančių eurų.

  Ketvirtadienį ryte Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento darbuotojai į Kroatiją išgabeno tarptautinės pagalbos siuntą. Į Kroatiją buvo išsiųsta 300 miegmaišių, praneša VRM savo paskyroje Facebook.

  "Solidarizuojamės su didelės nelaimės ištiktais Kroatijos žmonėmis, reiškiu gilią užuojautą nukentėjusiesiems ir jų artimiesiems. Mūsų pareiga — padėti tuo, kuo galime", — teigė vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė.

  Antradienį įvykęs 6,4 balo žemės drebėjimas labiausiai pakenkė Petrinjos miestui, esančiam netoli drebėjimo epicentro, ir pareikalavo šešių gyvybių.

  Kovo mėnesį Lietuva taip pat siuntė techninę pagalbą Kroatijai, įvykus žemės drebėjimui Zagrebe. Tuomet į šią šalį iš valstybės rezervo buvo perduota 200 sulankstomų lovų ir tiek pat miegmaišių, 21 pastatoma palapinė ir tiek pat elektrinių oro šildytuvų.

  Dar šia tema

  Tik trečdalis Seimo narių turi mobilųjį parašą
  Baidenas paragino JAV reaguoti į "iššūkius" iš Rusijos pusės
  Tegai:
  Lietuva, Kroatija

  Svarbiausios temos