03:32 2021 Sausio 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.2158
 • RUB91.1009
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą

  Anksčiau dabartinio JAV prezidento Donaldo Trampo šalininkai, susirinkę Vašingtone į demonstraciją, skirtą jį palaikyti, šturmavo Kongreso pastatą ir nutraukė posėdį, kuriame turėjo būti patvirtinti praėjusių rinkimų rezultatai

  VILNIUS, sausio 7 — Sputnik. Oficiali Rusijos užsienio reikalų ministerijos atstovė Marija Zacharova savo Facebook paskyroje pasidalijo buvusios "CNN" Maskvos biuro vadovės Jill Dougherty įrašu apie tai, kad dabar JAV negalės pasakyti pasauliui, kad jos yra demokratijos pavyzdys.

  Daug metų dirbusi Rusijoje, o dabar profesorė, dėstytoja Džordžtauno universitete ir Kenano institute (Vašingtone), Dougherty savo Facebook'e parašė, kad "Jungtinės Valstijos daugiau niekada negalės pasakyti pasauliui, kad yra demokratijos pavyzdys".

  Anksčiau dabartinio JAV prezidento Donaldo Trampo šalininkai, susirinkę Vašingtone į demonstraciją, skirtą jį palaikyti, šturmavo Kongreso pastatą ir nutraukė posėdį, kuriame turėjo būti patvirtinti praėjusių rinkimų rezultatai. Teisėsaugininkai panaudojo ašarines dujas ir garsines granatas.

  Remiantis paskutinio balsavimo rezultatais, išrinktu prezidentu laikomas demokratas Džo Baidenas, tačiau Trampas nepripažįsta pralaimėjimo.

  Vašingtone prasidėjo protestai, įvesta komendanto valanda >>

  Naujausiais duomenimis, per susirėmimus su policija keturi žmonės žuvo, daugiau nei 50 žmonių sulaikyti, kai kurie — už neteisėtą ginklų laikymą, o dauguma — už Kolumbijos apygardoje įvestos komendanto valandos pažeidimą. Vašingtone paskelbta komendanto valanda, tvarkos palaikyme dalyvavo Nacionalinės gvardijos pajėgos.

  Dar šia tema

  Ekspertas pasakojo, ką gali sukelti bandymai įvykdyti Trampo apkaltą
  Tegai:
  Donaldas Trampas, Marija Zacharova, prezidento rinkimai, JAV

  Svarbiausios temos