05:35 2021 Sausio 25
Tiesioginis eteris
 • USD1.2158
 • RUB91.1009
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą

  Pranešama, kad Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen išreiškė viltį, jog kitos sesijos bus nuoseklesnės

  VILNIUS, sausio 12 — Sputnik. Lietuvoje vyksta pirmasis visų laikų Seimo posėdis nuotoliniu būdu. Tačiau kai kurie Seimo nariai surengė boikotą.

  Dalis jų specialiai atėjo į plenarinių posėdžių salę, nepaisant naujo darbo formato. Tarp jų — Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos narys Valius Ąžuolas ir mišrios Seimo narių grupės atstovas Kęstutis Glaveckas.

  Депутаты Сейма Литвы Кястутис Главецкас и Валюс Ажуолас
  Lietuvos Seimo deputatai Kęstutis Glaveckas ir Valius Ąžuolas

  Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen pakomentavo pirmąjį nuotolinį susitikimą. Ji dėkojo Seimo nariams už supratingumą, palaikymą bei kantrybę.

  "Tikiu, kad kiti posėdžiai bus dar sklandesni, pamatėme, kad ne visiems pavyko greitai "susidraugauti" tiek su smulkmenomis, tokiomis, kaip mikrofono įjungimu. Tiek balsuojant. Tačiau visus nesklandumus įveikti padeda geranoriškumas", — rašė ji Facebook tinkle.

  Спикер Сейма Литвы Виктория Чмилите-Нильсен
  Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen

  Dėl koronavirusinės infekcijos grėsmės ir sunkios epidemiologinės situacijos Lietuvoje Seimui teko pereiti prie nuotolinio darbo. Gruodžio pradžioje Seimas priėmė atitinkamas pataisas. Nuotoliniai susitikimai turėtų vykti realiu laiku telekonferencijų platformose, kurias Nacionalinis kibernetinio saugumo centras įvertino ir pripažino saugiomis.

  Dar šia tema

  Lietuva viešai pasižadėjo JAV "mylėti iki grabo lentos"
  Seimo komitetas nepritarė subsidijoms už prastovas "Belorus" sanatorijai
  Tegai:
  Lietuva, Seimas

  Svarbiausios temos