03:29 2021 Vasario 28
Tiesioginis eteris
 • USD1.2121
 • RUB90.6697
  Politika
  Gauti trumpą nuorodą

  Jis pabrėžė, kad gruodžio mėnesį teikė pasiūlymą, kaip galima greitai ir vienu klavišo paspaudimu išspręsti tokias problemas

  VILNIUS, sausio 28 — Sputnik. Partijos "Laisvė ir teisingumas" pirmininkas Remigijus Žemaitaitis pasipiktino, kad kol Vyriausybė steigs dar vieną darbo grupę, apie 20–30 proc. smulkiųjų verslininkų bankrutuos. Apie tai jis rašo savo Facebook paskyroje.

  "Gruodžio mėnesį, teikiau pasiūlymą, kaip reikia greitai ir vienu klavišo paspaudimu tokias problemas būtų galima išspręsti. Reikia turėti praktikos ir loginio mąstymo, kad suvoktumei, kaip tokie ir panašūs procesai yra valdomi. Tai yra vadybiniai dalykai", — teigė jis ir pabrėžė, kad jam gėda, jog premjerė Ingrida Šimonytė nori sudaryti darbo grupę, kaip spręsti tokias problemas.

  Jo teigimu, kol susirinks dar viena darbo grupė, bankrutuos apie 20–30 proc. smulkiųjų verslininkų, dar 15 procentų savininkų išvyks iš respublikos, o kiti mėgins išlikti.

  "Tampa paradoksu, kaip valdžioje buvo Valstiečiai Dievulis visus keturis metus verkė , o dabar Dievulis nuo tokių sprendimų tiki konservatorių smegenis atšaldyti", — rašė jis.

  Taip pat jis pabrėžė, kad dalis smulkiųjų verslų paramos negauna dėl formalumo: parlamentarai svarsto apie tvarkos pokyčius.

  Tegai:
  ekonomika, Ingrida Šimonytė, Remigijus Žemaitaitis

  Svarbiausios temos